5 odgovora Najnoviji odgovor dana 20.02.2019. 15.05 napisao/la je ugi93

Telenor Home

maxpc

Pozdrav, zanima me da li je Telenor Home 150 GB besplatan? Meni u aplikaciji piše aktivacija usluge 0.0din (za ostale usluge je normalna cena znači nije bug (VEROVATNO) ). Vidim ovo "Home" u imenu, da li je ovo samo aktiviraj za dž i imaš 150gb ili je potrebno još nešto tipa telenor ruter jer prvo što mi izađe kada ukucam u search je telenor home ruter...

Hvala unapred!

• 1. Re: Telenor Home
          nemanjank

Zdravo, Nemanja, pretplata za Telenor kućni internet je 1599 din mesečno. Neophodno je da imaš postpejd broj i kućni internet kako bi povezao oba broja. Ova usluga se ne tarifira dodatno, pa je samim tim i iznos koji je naveden 0 dinara.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Telenor Home
            maxpc

Znači ništa iako mi u aktivaciji ima polje za unos broja i aktiviraj dugme?

Ako npr probam da unesem moj broj i aktiviram ništa se neće promeniti?

• 3. Re: Telenor Home
              thestefaneli

Ništa.

• 4. Re: Telenor Home
                nino77

ne mogu da aktiviram karticu hom neta na aplikaciji mojtelenor,kao salje se sms kod i nista

• 5. Re: Telenor Home
                  ugi93

Pozdrav,

Broj koji se koristi za Telenor Home, ne moze se povezivati sa Telenor aplikacijom, niti na portalu. Na brojevima predvidjenim za Telenor Home nisu aktivne voice i sms usluge. Jedino, ako na vase ime imate jos jedan broj (postpaid ili registrovani prepaid), tada bi trebalo automatski u aplikaciji da vam dozvoli kontrolu Telenor Home broja.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno