1 2 Prethodno Sledeće 16 odgovora Najnoviji odgovor dana 22.08.2016. 05.38 napisao/la je tratincica

Kako se koristi deezer?

Nas u stvari uopste ne interesuje kako se koristi deezer nego testiramo Telenor Forum ☺

Prvi utisak je da je forum objedinio nekadasnji forum, drustvene mreze I komunikaciju putem e maila.

Otkrijte nam kako da skupljamo poene 

• 1. Re: Kako se koristi deezer?

Istina,deezer u zivotu nisam koristila

• 2. Re: Kako se koristi deezer?
            milan.obradovic

Probajte makar trial, bar meni ima baš smisla. Uz Clash Royale kojim smirujem živce - Deezer mi je omiljeni servis. Ima i foru za oflajn slušanje, gomilu predloga u zavisnosti od raspoloženja, mogućnost da pogledaš šta slušaju prijatelji, svašta nešto...

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Kako se koristi deezer?

Zapravo sam tek juce ozbiljno pocela da razmisljam o ovom servisu ali jednostavno ne znam kad da se i tome posvetim

ali hocu!

• 4. Re: Kako se koristi deezer?
                marija.marinkovic

Marija,

Mislim da će ti se svideti servis, ako ti je važan kvalitet zvuka. Ima više načina kako ga  možeš koristiti. Možeš pretraživati po izviđaču, numeri, albumu... imaćeš mogućnost da samo pustiš "Flow" koji je zasnovan na tvojim omiljenim numerama. A postoje i miksevi grupisani po žanrovima, prema raspoloženjima i raznim situacijama iz svakodnevnog života "Moods"

Ja, na primer, Deezer imam instaliran i na TV-u i u svim prilikama, bilo da su u pitanju slušalice ili loud speakers, koristim njegove prednosti

• 5. Re: Kako se koristi deezer?
                  raša

Zdravo,

Iskreno da Vam kazem mislio sam da je Deezer nebitna aplikacija ali posle probnog perioda od 15 dana sam shvatio poentu same aplikacije i sta mi ona sve omogucava.Sto da ne probajte 15 dana pa posle odlucite da li Vam je zaista potreban kvalitetan zvuk ili ne.

• 6. Re: Kako se koristi deezer?
                    filipmajkić

Kako funkcioniše Deezer sa aspekta konekcije i slično? Da li ljudi imaju problema u tom smislu? Razmišljam o ovom servisu, možda i o promeni paketa kako bih objedinio Deezer sa drugim uslugama, ali me interesuje pre svega kakva su iskustva ljudi sa servisom sa tehničkog aspekta - da li ima štucanja, prekidanja, koliki je to protok neophodan i da li će raditi zaista gde god ponesemo uređaj sa sobom dokle god ima iole nekakav signal itd. itd.

• 7. Re: Kako se koristi deezer?
                      zlatkoovcina

Vesna pozdrav,

Sve sto uradis na forumu moze da ti donese poene. Imas "misije" poput - koristi pretragu, zaprati i budi zapracen, uloguj se vise puta na forum, lajkuj komentare i da drugi korisnici lajkuju tvoje komentare...sve gore navedeno ti donosi poene, i time mozes da napredujes sto se tice pozicije.

Na sledecem linku bi trebalo da mozes videti sta od misija treba da obavis:

https://forum.telenor.rs/reputation.jspa?username=vesnačarknajev&viewID=missions

(nisam siguran da li je link ispravan)

Pozdrav

• 8. Re: Kako se koristi deezer?
                        mdamnjanovic

Ja po Beogradu nisam imao problema, sve radi odlično, nema štucanja i prekidanja. A često koristim stream muzike, retko kad se setim da skinem neki album.

• 9. Re: Kako se koristi deezer?
                          n1tr0

Sve zavisi od toga kakav ti je net. Dok je po meni Telenor mreza radila ok, radio je super i bez stucanja, a sada se desi da usred NS sa full signalom nece da radi, a onda odem na Speedtest i vidim da je protok ocajan. U sustini vec sa 1-2 Mbps moze da radi bez problema.

Imas i opciju da napravis listu pa da skines pesme unutar aplikacije, tako da ih mozes i offline slusati, a ako ne koristis to princip na kom radi je:

- Deezer proveri da li ima tu pesmu u local storage kesiranu

- ako ima pusti je, ako ne krene da skida pesmu

- pesma se automatski ne bufferuje samo po deo, vec se skida citava (ovo moze biti problem ako si na 4G jer toliko brzo ucita citavu pesmu da ako se prebacujes po novim pesmama jako brzo potrosis tih 2GB u paketu)

Ono sto bih jos rekao je da:

- Deezer mozes da koristis sa racunara besplatno (bez Deezer usluge) preko njihovog sajta

- Deezer mozes da koristis sa mobilnog besplatno ali samo vec postojece liste (mislim da ne radi pretraga, flow, i pravljenje tvojih lista), ali ne zaboravi da uz uslugu dobijas 2GB interneta

- Ako imas Deezer uslugu, onda mozes i povezati na native Desktop aplikacije (za OS X i za Windows 10) sto je cool jer onda na keyboard sa media kontrolama mozes da prebacujes pesme lako ili play/pause bez ulaska u aplikaciju

Po meni ovo je jedina usluga zbog koje bih ostao na Telenoru, jer nazalost zbog svega ostalog mi se ne ostaje na istom.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                          • 10. Re: Kako se koristi deezer?
                            mdamnjanovic

Tih 2GB stvarno ume da bude malo ako se prebacuje po novim pesmama. 4G je dovoljno brz da kroz par sekundi skine čitavu pesmu.

• 11. Re: Kako se koristi deezer?
                              filipmajkić

Hvala puno na kvalitetnom i iscrpnom odgovoru! Tih 2 GB interneta su, pretpostavljam, "bonus"; to jest nešto što se dodaje na postojeći paket za Deezer potrebe, a ako bi se iscrpelo, nastavlja da se koristi internet samog korisnika iz njegovog paketa? (ako ima postpejd paket koji podrazumeva i internet)

• 12. Re: Kako se koristi deezer?
                                mdamnjanovic

Tako je. Dobiješ 2GB interneta samo za Deezer i kad to potrošiš, za stream se troši net iz paketa.

• 13. Re: Kako se koristi deezer?
                                  n1tr0

Tacno tako. Ono sto verovatno znas, a nisam napomenuo je da mozes da koristis i Deezer kada nisi na Telenor mrezi - dakle, sa istim nalogom i preko neke druge mreze/telefona, ili preko wifi. Jedino sto ne mozes je da pustis muziku na 2 ili vise uredjaja u isto vreme na istom nalogu, mada postoji nacin i da to radi, ali ako su ostali uredjaji u offline mode-u i kesirali su ili download-ovali pesme

• 14. Re: Kako se koristi deezer?
                                    filipmajkić

Hvala puno! Meni bi bio dosta jedan uređaj, mada bi mi to dosta uticalo na navike u domenu slušanja muzike. Ja sam staromodan tip, volim da sve slažem po folderima i slično...:D

1 2 Prethodno Sledeće