3 odgovora Najnoviji odgovor dana 05.08.2016. 04.34 napisao/la je filipmajkić

Šerovanje sa Capture

Da li može da se šeruje slika ili video sa Capture?

• 1. Re: Šerovanje sa Capture
          lajavikrelac

Najbolja stvar od svega je što kada sve fajlove (fotke ili video) uplouduješ na Capture (predlažem da uključiš opciju da to radi automatski jer ti je besplatan internet za ovu aplikaciju tako da ti ništa ne skida sa mesečne kvote), možeš ih kompletno izbrisati sa telefona. Kada god poželiš da ih opet pregledaš ili podeliš na bilo kojoj društvenoj mreži ili nekom chat app (tipa WhatsApp, Viber, FB Messenger) uđeš u app, nađeš je tamo i klikneš na share (mislim da je gore desno kao i u svim ostalim aplikacijama).

Najbolja stvar je što svi imamo 25/50/100GB prostora (zavisno da li smo prepaid ili postpaid korisnici - već sam napomenuo da je internet za ovaj servis besplatan do kraja 2017) i što zapravo imaš osećaj da su ti fotke na telefonu (a zapravo su u cloud-u), a sa druge strane ne zatrpavaš memoriju na telefonu.

Uradili su informativan sajt gde imaš neke tips & tricks na temu ovog servisa, pa baci pogled Telenor Capture

A vidim da imaju i celu playlistu na YT kanalu sa How To videima Telenor Capture - YouTube

Cheers m8

5 od 5 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Šerovanje sa Capture
            predrag.puac

Zdravo Ivane,

Omiljene fotografije možeš da šeruješ sa Capture aplikacije, samo idi na opciju Share Za sada ta opcija nije dostupna za video fajlove

Pozdrav

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Šerovanje sa Capture
              filipmajkić

Vala, pokušavam da zamislim poentu onlajn servisa za skladištenje fotografija sa koje nije moguće šerovati iste (apropo Ivanovog inicijalnog pitanja). I ne ide mi