3 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.07.2016. 04.26 napisao/la je ivana.

Racun

ostovani, zasto racun iznosi 1822,23din? Jeste da sam proslog meseca promenio tarifni paket ali mi je receno da se promena paketa ne naplacuje jer sam odabrao paket iste cene kao sto sam i do sad placao 1295din. Moj br. 069/xxx-xxxx

• 1. Re: Racun
          raša

Dobro veče Stefane, molim te da ibrišeš broj zbog lične privatnosti.

Srdačno,

Raša

• 2. Re: Racun

Cao Stefane,

Pokusacu da ti objasnim sta je moguce da se desilo. Nadam se da ce me neko ispraviti ako gresim.

Prva verzija -

Naime, ti si u sklopu svog paketa imao npr 300 min koji su ti dodeljeni za odredjeni mesec. E sad, kako kazes, ti si proslog meseca menjao paket i ukoliko se to desilo opet primera radi, 20-og u mesecu, tebi je automatski obracunato da za taj mesec imas 2/3 minuta (tj. 200 minuta). Ukoliko si ti do tog 20og potrosio vise od 200 minuta, sve preko toga je bilo naplacenoj po tarifama za tvoj paket.

Druga verzija-

Isto tako, od trenutka promene paketa, do kraja meseca proporcionalno su ti dodeljeni minuti za taj paket. Npr. u novom paketu imas 400min, a paket si promenio 20og. Znaci do kraja meseca imas trecinu od tih 400min i sve preko toga ce ti biti naplaceno po cenovniku za tvoj TP.

Ja verujem da je jedna od ovih verzija tacna. Ukoliko nije, voleo bih da me neko ispravi. Ali u svakom slucaju, ovo sve je trebalo da ti objasne na prodajnom mestu.

Pozdrav

• 3. Re: Racun
              ivana.

Zdravo Stefane, odgovor te čeka u privatnoj poruci, proveri inboks.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno