9 odgovora Najnoviji odgovor dana 28.07.2016. 06.13 napisao/la je raša

Mobilni TV

Zanima me da li imate u planu uvođenje webTV znam da konkurencija ima slicno cuo sam da se prica o NETFLIXu koji ce funkcionisati kao deezer sad, ali sto ne bi bio neki d3i ili nesto posti vec imate saradnju sa sbbom. U svakom slucaju voleo bih da znam da li je to u planu i kad se ocekuje da bude dostupno korisnicima

• 1. Re: Mobilni TV
          mdamnjanovic

Ja se nadam saradnji sa SBBom u vidu D3Go kao digitalnog servisa za Telenor korisnike Naravno, ne bih se bunio da bude i Netflix (mada, nije neki izbor serija na netflixu kod nas).

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Mobilni TV
            zlatkoovcina

Bolji od onih koje imas na TV-u :-))

• 3. Re: Mobilni TV
              mdamnjanovic

To svakako Ali mislim da je bolja opcija tj D3 Go

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: Mobilni TV
                n1tr0

Ja placam i Netflix i D3i sa D3Go i mogu ti reci da sam u poslednjih 3-4 meseca 5 minuta gledao TV preko D3i i 1 film preko Netflixa. Ok je ponuda, mada realno nije ni blizu onome kakva bi trebala da bude. Sve u svemu po meni TV kao medij polako izumire i mislim da je vise zanimljiv starijim ljudima. Mladjima bi mozda bilo dovoljno i da imaju samo sportske kanale.

• 5. Re: Mobilni TV
                  filipmajkić

Slična priča, isto se nadam da bi mogli da se udruže SBB i Telenor na takvom jednom projektu. Obzirom da su se već udružili sa SBB-om oko određenih paketa i zajedničke ponude, ima i osnova za nadanje takvoj kombinaciji. To bi bio pun pogodak.

E sad, za to treba imati mrežnu infrastrukturu, verovatno je čitav projekat pokrivanja cele Srbije 3G signalom imao, između ostalog, i tu funkciju, da obezbedi Telenoru mogućnost uvođenja zahtevnijih digitalnih servisa u svoju ponudu.

• 6. Re: Mobilni TV
                    ivana.

Zanimljiv predlog, uputiću ga na pravu adresu. Hvala svima

• 7. Re: Mobilni TV
                      raša

Čao Miloše,

korisnik sam SBB-a i imam u paketu i mogućnost korišćenja D3GO-a i mogu reći da je zaista dobra aplikacija s tim da imas svoj IPTV svuda gde god se nalazis.Jeste da se neki kanali moraju gledati baš na njihovom internetu ali zamisao je zaista dobra

• 8. Re: Mobilni TV
                        mdamnjanovic

Nadam se samo da je izvodljivo da se dogovori tako nešto.

• 9. Re: Mobilni TV
                          raša

To pitanje ostavljamo glavnima u Telenoru ali svakako se nadamo uspešnom odgovoru makar i slično nešto