9 odgovora Najnoviji odgovor dana 03.08.2016. 02.08 napisao/la je raša

konekcija

Poštovani,

ne mogu da se konektujem na Telenor forum putem svog naloga nego mi kao

opciju nudi da se ulogujem putem fejsa ili google naloga. Kada pokušam putem

fejsa izbacuje poruku da je navedeni mail već zauzet što je i logično, jer

sam već registrovan.

Ne mogu da pronađem kako da pokrenem Telenor  forum chat. U jednom momentu

chat se pokrenuo sam od sebe, započeo sam razgovor sa Ivanom i chat je

nestao sam od sebe kao što se i pojavio. Iskreno aplikacija vam je totalno

konfuzna! Ne mogu da vas kontaktiram putem telefonskog poziva, ne mogu putem

direktnog maila, forum ne funkcioniše... daj uradite nešto ovako više ne

ide. Pola dana se gnjavim ovde sa vama i ništa nisam uradio!

S poštovanjem,

Vladimir Sivački

• 1. Re: konekcija
          ivana.

Pozdrav Vladimre, možeš li da pokušaš sa drugim pretraživačem? ForUm je u Beta verziji, tako da nam je svaki feedback dragocen i svoje utiske možeš da podelš i na Znači nam tvoje mišljenje

Jesi li dobio informaciju koja te je zanimala? Krivo mi je zbog utiska koji imaš, ako je potrebna pomoć, tu sam.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: konekcija

Draga Ivana, pokušao sam i sa drugi pretraživačem situacija je ista niti mogu da se konektujem niti mogu da pronađem kako se ulazi na chat. Na pitanje koje sam danas postavio u vezi Coolpad Porto S uređaja nisam još uvek dobio odgovor.

• 3. Re: konekcija

Najiskrenije nemam vremena da visim ceo dan po forumima, od vaše kompanije očekujem ja pitanje vi odgovor!!!

• 4. Re: konekcija

Ranije ste makar imali direktan mail na koji sm mogao da postavim pitanje, sada treba da visim na forumu. Nemam pametnija posla po ceo dan! Nazovem call centar non stop mi se vrti snimak, dajte mi čoveka sa kojim ću da pričam.

• 5. Re: konekcija
                  raša

Dobro veče Vladimire,
                  Svakako imaš i Live Chat na Telenor sajtu pa ukoliko ne možes preko foruma da pitaš tamo možeš
                  Žao mi je što imaš poteškoća ali svakako probaj da možda vratiš pretraživač na osnovna podešavanja pa ponovo probaš da se prijaviš.

Srdačno

• 6. Re: konekcija

Radovane da li bi mi objasnio kako da otvorim live chat, pošto toga kod mene nema.

• 7. Re: konekcija
                      raša

Dobro veče Vladimire, naravno što da ne.
                      Prvo poseti stranicu Telenor Webshop / Privatni korisnici / Mobilni telefon  gde ćeš sa desne strane dole ugledati chat dugme i klikom na njega ćes moći stupiti u kontakt sa operaterom Telenora.

Svakako ukoliko imaš još nekih pitanja tu sam!

3 od 3 smatraju da je ovo korisno
                      • 8. Re: konekcija

Hvala Radovane

• 9. Re: konekcija
                          raša

Nema na cemu ukoliko imas jos nekih pitanja tu smo