9 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.08.2016. 00.26 napisao/la je ivana.

Forum

Interesuje me da li su i ostali korisnici nezadovoljni funkcionisanjem foruma jednako kao i ja? Ovo je totalno ludilo od konfuzije počevši od prijavljivanja, pa sve na dalje!!!

• 1. Re: Forum
          filipmajkić

Sve zavisi od vizure svakog od nas pojedinačno. Meni je recimo super jednostavno, ulogujem se jednim klikom kroz svoj Fejsbuk nalog, prostije ne može

Ima već topik sa sugestijama kako poboljšati rad foruma, pa je možda tamo primerenije da se izraze žalbe. Međutim, meni je forum zaista dobar. Jeste neobičan, i drugačiji od mnogih foruma, ali verujem da je to bio i cilj prilikom kreiranja. Sve u svemu, meni se dopada, period prilagođavanja je trajao dan-dva, dok sam pohvatao principe na kojima ovaj forum funkcioniše i odbacio neke standardne stvari koje se vuku kroz našu percepciju kakvi forumi treba da budu već decenijama unazad.

• 2. Re: Forum
            zlatkoovcina

Vladimire pozdrav.

Juce si se registrovao, nemoj prebrzo da donosis odluke i zakljucke.

Ni mi se nismo odmah snasli, za prvi put je svima konfuzno, ali precesljaj vise puta forum, i videces da posle odredjenog vremena pocinjes lakse da se snalazis.

Ako imas nekih pitanja - tu smo, svako ce ti pomoci, ukoliko je to moguce, ili te uputiti na odgovarajuci deo foruma i temu.

Imas i mali tutorijal snalazenja na forumu koji mozes da prelistas: Praktični saveti za korišćenje Telenor ForUma

Ukoliko imas nekih predloga, za to postoji tema: Predlozi za unapređenje Telenor ForUma

Pozdrav i nadam se da se druzimo i dalje

3 od 3 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Forum

Shvatite ne mogu da se ulogujem. Kada uđem ovde nudi mi da se ulogujem preko fejsa ili google naloga, a pošto sam već registrovan ne mogu da uđem preko fejsa. Srećom sačuvao sam mail sa linkom koji me odvede do logovanja preko naloga. Sa druge strane ne mogu da nađem gde se ulazi na chat. Danas mi se chat pojavio sam od sebe i isto tako nestao. Odgovor na pitanje koje sam postavio nisam dobio. Zato molim vas nemojte da mi hvalite forum.

• 4. Re: Forum
                n1tr0

Realno gledano spremali su ga preko mesec dana (sto se vidi po postovima), a srednjoskolac moze da instalira Jive i podesi za manje od dana i jos koji dan da dotera template da se pogodi sa telenor dizajnom (iako ni to nisu lepo odradili, posto je site vise material/flat, a forum nije bas dovrsen u tom stilu). Mogli su lepo neki drugi open source sw, ili custom resenje koje bi moglo da se poveze na tapatalk bez ikakvih problema.

• 5. Re: Forum
                  n1tr0

Covek ne moze da se uloguje - lepo je opisao postupak. Problem je ocigledno u aplikaciji FB API i samom registrovanju usera u bazu/log in-u prilikom preuzimanja podataka sa profila (email). A sto se tice privikavanja - nema sta covek da se privikava - kada covek mora da uci par dana da se snadje u UI, to se kaze da su odradili jako los UX/UI posao

• 6. Re: Forum

Filipe i Zlatko hvala vam do neba, konačno da je neko pročitao šta samnapisao, a ne da je plaćen da hvali nešto što je očigledno loše.

• 7. Re: Forum
                      zlatkoovcina

Video sam da si i tu temu otvorio, to su vec stvari gde ti ne mogu pomoci, moraces sacekati da developeri provere sta se i gde zakomplikovalo. Verujem da ce te Ivana J dalje cimnuti da joj prosledis dodatne informacije, ali se strpi, ako sam shvatio, direktan kontakt sa Telenor ekipom mozes ocekivati u satima izmedju 10-17h.

Za ostale sitnice i probleme smo mi tu medjusobno da se pomozemo.

• 8. Re: Forum
                        mdamnjanovic

Kao što Zlatko Ovcina kaže - tek si se registrovao, daj mu šansu dok se ne navikneš. Platforma jeste drugačija od one na koju smo navikli na drugim forumima ali može brzo da se navikne na istu.

• 9. Re: Forum
                          ivana.

Hvala što si javio za logovanje, proverićemo šta je u pitanju. Videh da ti je u drugoj diskusiji Radovan Laćarak odgovorio na pitanje o Chat-u. Pozdrav i ako zatreba još nešto, kucni.