6 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.08.2016. 14.55 napisao/la je ivantodorovic

Novi ugovor

ivantodorovic

Poštovanje, ja kod Vas imam aktivan ugovor koji mi traje do kraja septembra 2017. Uzeo sam telefon preko Telenor banke i zeleo bih da isplatim pre vremena taj uredjaj i da uzmem Note 7 kad izadje u ponudi...i zanima me da li to moze i mogu li to opet uz paket Play+Duo? Hvala Vam unapred!

• 1. Re: Novi ugovor
          zlatkoovcina

Ivane pozdrav,

Da, mozes, ali moras postojecu obavezu da izmiris, tj da isplatis sve preostale rate, i nakon toga mozes ponovo da uzmes novi telefon uz ugovornu obavezu.

Mislim da ces morati otici do prve poslovnice za sve ovo, ali generalno moze to sto si zamislio.

I svaka cast za odabir telefona :-)

Pozdrav

4 od 4 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Novi ugovor
            ivantodorovic

Hvala Vam puno Zlatko! Muci me samo jos nesto, hocu li morati opet kao i prvi put kad sam uzimao telefon, da placam neko ucesce na pocetku npr nekih 60000 a ostatak da dobijem na rate, ili cu moci ukupnu cenu da dobijem na 24 rate? Hvala

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Novi ugovor
              zlatkoovcina

Idemo redom - nema potrebe da mi persiras, ovde smo svi isti :-)

Drugo, sto se tice cene, u zavisnosti od toga koliko bude na kom paketu Note 7, postoji mogucnost da ces morat da platis jedan deo u kesu, odmah, jer je Note po pravilu skup uredjaj,a ostatak da ti ide na rate :-)

U tom momentu mozes razmisliti i o kupovini preko telenor banke, na rate, bez kamate.

• 4. Re: Novi ugovor
                ivantodorovic

Vazi se onda bez persiranja ja vec imam racun u telenor banci, vec sam uzeo telefon i sad bih ga isplatio u potpunosti i samo opet uzeo isti paket kao do sad i nastavio da otplacujem Note na rate.

• 5. Re: Novi ugovor
                  zlatkoovcina

Javi utiske kada ga uzmes  :-)

• 6. Re: Novi ugovor
                    ivantodorovic

Javljam