5 odgovora Najnoviji odgovor dana 31.07.2017. 02.18 napisao/la je tanjab-m

Poteškoće sa signalom

Poštovani,

Naselje Ledine (između Novog Beograda i Surčina) generalno ima lošiji signal. Ali to je najviše izraženo u sledećim ulicama: Njegoševa, Puškinova, Sterijna, Mire Trailović, Slovenska, Solunska, Diane Budisavljević, Hajduk Veljkova, Mome Kapora, Bore Stankovića. Možda je problem i u drugim ulicama, ali tu smo proveravali. Na više telefonskih uređaja. Tako da problem nije do nekog telefona.

Ima do 2 crte signala, a često smo nedostupni. A internet je kao nekada dial-up na računarima!!! Na ulici nekako i radi, ali kada uđemo u kuće sve gubi smisao.

Da li postoji mogućnost pojačanja signala predajnika ili neko preusmeravanje ili da kupujemo dodatne antene po kućama?

Veliki pozdrav od stanara iz pomenutih ulica.

Tanja

• 1. Re: Slab signal
          filipmajkić

Ćao, Tanja,

dok čekamo na odgovor nekog od zaposlenih u Telenoru, pitanje sa moje strane - je li problem sa svim provajderima, odnosno da li i stanari koji su na drugim provajderima imaju slične probleme?

P.S. odličan post i konstruktivno pitanje, uveren sam da će se brzo naći adekvatno rešenje na dobro opisan i obrazložen problem.

• 2. Re: Slab signal

Ćao FIlipe,

nisam sigurna baš da je takav problem sa ostalim provajderima. Nismo čuli da su se žalili.

• 3. Re: Slab signal
              ivana.

Hej Tanja, proveriću sve. Poslala sam ti poruku, pošto će mi biti potrebni još neki detalji.

• 4. Re: Slab signal

Ivana,

Pokušaću da pribavim brojeve. Mi tu zivimo mesec dana, a videću sa komsijama koliko to već traje.

Pozdrav,

Tanja

• 5. Re: Slab signal
                  sleepwalker

Bilo bi lepo kada bi Telenor poboljšao signal na železničkoj pruzi Beograd - Novi Sad. Ko putuje vozom, između Inđije i Sremskih Karlovaca se svaki signal (bilo da je 2G, 3G i 4G) gubi, a ako se povremeno pojavi, to je na nivou jedne crte. Prijatelji koji koriste MTS i VIP imaju normalan signal.