8 odgovora Najnoviji odgovor dana 28.09.2016. 20.31 napisao/la je srđansrbija

Malo drugačije teme?

ivanminic

Ne postoji sekcija u kojoj možemo da pričamo o drugim stvarima... Imamo deo O Forumu, ali nemamo deo O Telenoru npr.

Primer par tema koje se nigde ne uklapaju...

Telenor reklame i ambasadori - Lično, jako volim vaše reklame, i jako mi je simpatična ova ekipa mladih glumaca koja se provlači kroz sve reklame i za banku i za Telenor već neko vreme. Siguran sam da nisu svi toliko oduševljeni kao ja, kao i da tu ima dosta stvari o kojima bi se moglo diskutovati, a možda se rodi i neka nova lepa ideja za službu marketinga.

Telenor kontakt - Iako je print stvar prošlosti, kontakt je prilično bitna stvar za Telenor. Možda ne bi bilo loše da postoji sekcija gde se o tome može diskutovati, gde korisnici mogu da daju feedback i predloge.

Banka? - Iako su dva sajta razdvojena, banka je u glavnom meniju gore, pa ne vidim razlog da je ovde nema.

Telenor fondacija.

...

Mislite o tome

• 1. Re: Malo drugačije teme?
          filipmajkić

Bravo, Ivane. Za banku mi se baš skoro mota po glavi misao oko pitanja može li se podizati sa Mastercard kartice sa Telenor bankomata iako osoba nije korisnik banke, ali nisam našao nigde shodnu temu ili sekciju da to pitanje i postavim. A dobro je znati, imajući u vidu kurs...

• 2. Re: Malo drugačije teme?
            zlatkoovcina
            • Recenzije/predstavljanje uređaja iz ponude (možda napraviti jedan YT kanal gde bi se radio unboxing i hands-on video)
            • Predstavljanje noviteta iz IT sveta (ne samo telefoni)
            • Saveti pri kupovini mobilnih telefona

Dosta tema bi se moglo napraviti/pokrenuti, i time bi se privukli i oni posetioci koji nisu vezani za Telenor usluge, ali bi ovde nailazili na bitne informacije...

Recimo.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Malo drugačije teme?
              filipmajkić

Uf, Zlatko...znaš li koliki je to posao raditi? Em što forum nije pravo mesto za prenošenje takvih informacija, em što to zahteva neka druga ulaganja na drugoj strani, što u ljude, što u infrastrukturu i tako dalje...Faktički, to zahteva kreiranje novog medija, orijentisanog na IT dešavanja, a takvih ima puno u Srbiji.

• 4. Re: Malo drugačije teme?
                zlatkoovcina

Znam koliki je to posao, veruj mi

Objasni mi zašto misliš da forum nije pravo mesto za prenos bilo kakvih informacija?

Godinama unazad postoje forumi baš sa tim ciljem i tom svrhom - prenos informacija.

Opšti forumi, kao i specijalizovani i strogo usmereni na određenu nišu.

Isti i  dan danas imaju veliki broj posetilaca i korisnika koji godinama dolaze na iste bas da bi dobili/razmenili informacije i utiske, savet ili pomoć od drugih korisnika kojima daleko više veruju nego nekoj plaćenoj reklami...

Ako tako zaista misliš...zašto si na ovom forumu? (ne pitam ovo da bi se pravio pametan, ali mi je kontradiktorno da koristiš forum, a tako razmišljaš o istom...)

Kakvu infrastrukturu iziskuje jedan deo gde ćemo se međusobno savetovati prilikom odabira telefona?

- jedna tema u kojoj će se javljati ljudi i pitati: "Ej, razmišljam da kupim novi telefon, u opciji je ovaj i onaj, koji da uzmem?" ili "Koji je najbolji telefon do 300 eur, bitno mi je da ima dobru kameru"...i da drugi članovi daju predloge i sugestije

Kakvu infrastrukturu iziskuje jedan deo gde će neko postavljati vesti iz sveta IT-ja?

-jedna tema gde će neko ubacivati sve zanimljivosti i vesti koje i ovako čitamo po mondo/benchmark portalima, forumima, fb stranicama...

Jedina infrastruktura koja je potrebna za realizaciju bilo kog predloga jeste za kreiranje YT kanala (kamera, dva čoveka i jedan računar za video editing)...a verujem da u celokupnoj Telenor infrastrukturi postoje ljudi koji bi bili više nego sretni da im je posao da jednom u nedelju dana urade recenziju nekog od novih uređaja koji je u ponudi, a sve u cilju boljeg informisanja trenutnih i budućih klijenata...

Sve u svemu...ono gore je samo jedan u nizu predloga koji su dati i koje dajemo od pokretanja ovog mesta...na Telenor ekipi je da neke od tih predloga proguraju ili odbace, i vremenom od ovog mesta naprave ono što žele.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                • 5. Re: Malo drugačije teme?
                  mdamnjanovic

Jeste veliki posao ali nije toliko strašno. Ne mislim na recenzije, nego na ove druge stvari.

• 6. Re: Malo drugačije teme?
                    ivanminic

Mislim da je to overkill u smislu rada na svom tom contentu... dugorocno da, ali trenutno ne verujem da je opcija... ali to ne znaci da ne mozemo da pricamo o svemu tome.

• 7. Re: Malo drugačije teme?
                      mdamnjanovic

Recenzije jesu problematične, previše posla ima oko toga. Ali druge stvari i nisu toliki problem.

• 8. Re: Malo drugačije teme?
                        srđansrbija

Ivan Minic Slažem se sa vama da kompanija ima lepo urađem marketing, kačim vam par mojih omiljenih Telenor reklama:Telenor - Runner - YouTube  Telenor - Duga - YouTube REKLAMA ZA TELENOR.mpg - YouTube