2 odgovora Najnoviji odgovor dana 25.07.2017. 06.09 napisao/la je bici

Kako da zaštitim broj od isključenja?

Pozdrav. U ugovoru koji sam potpisao piše sledeće: pretplatnik svojim potpisom potvrdjuje da je upoznat sa Opštim uslovima pružanja i korišćenja usluga u javnoj mobilnoj telekomunikacionoj mreži Telenor d.o.o. Beograd, koji su sastavni deo ovog Ugovora.

Pročitao sam te uslove na vasem sajtu. Izdvojicu dve rečenice:

Telenor je dužan da Opšte uslove, cenovnik, kao i sve izmene istih učini javno dostupnim na svojoj internet stranici www.telenor.rs, www.telenor.rs/info/cenovnici.

Za ponovno uključenje broja naplaćuje se posebna naknada po važećem cenovniku.

Medjutim, ja nisam nasao na vasem sajtu, na stanici cenovnici, informaciju koliko se naplacuje ponovno ukljucenje interneta, tj. broja.

Da li bi ste me linkom uputili ka stranici na vasem sajtu gde se nalazi informacija koliko se naplacuje ponovno ukljucenje broja? Naravno, ne zelim da mi ovde napisete cenu, vec da me linkom uputite ka delu sajta gde se ta informacija nalazi obzirom da "Telenor je dužan da Opšte uslove, cenovnik, kao i sve izmene istih učini javno dostupnim na svojoj internet stranici www.telenor.rs, www.telenor.rs/info/cenovnici. ". Hvala unapred.