3 odgovora Najnoviji odgovor dana 23.09.2016. 08.15 napisao/la je ivana.

DODAJ PORUKE  prepaid

srđansrbija

Dodaj poruke Lepe vesti iz Telenora, kompanija Telenor je osvežila ponudu tarifnog dodatka "DODAJ PORUKE",pre par meseci bili su dostupni dodaci: DODAJ SMS 50, DODAJ SMS 200 I DODAJ SMS 400, cene po pojedinačnom dodatku po redosledu oko 58 din. 50 SMS poruka, oko 178 din. 200 SMS poruka, i oko 334 din 400 SMS poruka i Telenor kompanija već otprilike oko 5 godina nije menjalala cene ovog dodatka.Sada su izmenama dodatka obradovani mnogi korisnici jer mogu 100 PORUKA otkupiti za svega 95 din(Dodaj poruke S) ali poruke traju svega 15 dana, nisam zbog te novine napisao ovu temu nego pored ovog dodatka postoji mnogo bolji dodatak Dodaj poruke L koji sadrži izvanrednih 1000 SMS poruka koji traju mesec dana(MISLIM DA JE DODATAK koji uključuje 1000 SMS obradovao mnoge).Ono što je važno da napomenem da se ovaj dodatak DODAJ PORUKE automatski produžava ako korisnik ima dovoljno kredita na broju svakog meseca dok se korisnik ne odjavi sa ovog servisa.Način aktivacije je opisan u linku koji sam okačio na početku posta.SMATRAO SAM DA OVO TREBA DA SE OBJAVI NA FORUMU JER MISLIM DA DOSTA KORISNIKA KORISNIKA NE ZNA ZA OVAJ DODATAK I ONDA KORISTE KAMPANJE KOJE SU DOSTA SKUPLJE.Usput kačim jednu od najboljih Telenorovih reklama sa početka poslovanja u Republici Srbiji:  Telenor - Runner - YouTube

• 1. Re: DODAJ PORUKE  prepaid
          ivana.

Ćao Srđane, baš mi je drago da su novi dodaci po tvojoj meri :) Gde si dobio info da se dodatak za poruke auomatski obnavlja svakoga meseca?

• 2. Re: DODAJ PORUKE  prepaid
            srđansrbija

Ćao Ivana.Pa ja sam pre par dana na portalu Moj Telenor kod opcije za aktivacije dodatka:"Dodaj poruke L" video info o dodatku i pisalo je da se dodatak automatski obnjavlja, i sad kad sam se ulogovao na portal i htedoh da slikam taj info nema ga više, možda je kompanija odustala od toga, ali Tviter  znam da se automatski  obnavlja.Stari dodaci dodaj poruke su se spajali sa novim  dodaj poruke tj. poruke ako korisnik pre isteka poruka aktivira ponovo dodatak, da li je to ostalo i za ove osvežene dodatke dodaj poruke ?

• 3. Re: DODAJ PORUKE  prepaid
              ivana.

Moguće da je bila u pitanju neka trenutna poteškoća, ako se ponovi, javi :)  Poruke se sabiraju, a period važenja se produžava na osnouvu poslednje aktiviranog dodatka.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno