4 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.10.2016. 04.39 napisao/la je ivanminic

Da li ste za vraćenje wap stranice wap.telenor.co.rs?

srđansrbija

Telenor wap.jpgJa bih iskreneo voleo kad bi kompanija vratila ovu stranicu wap.telenor.co.rs koja je donosila razne informacije iz raznih aspekata našeg života,zabava,ex servis Telenor muzika prethodnika sjajnog Dezzer-a,bilo je i viceva, praćenje prognoze u preko mislim 30 gradova u Srbiji, novosti iz sveta komunikacija,life style, važni brojevi.Ne mora to biti nužno ova adresa wap.telenor.co.rs može ostati i sadašnja Telenor Srbija  ali bitno je vratiti se duhu nekadašnje wap stranice wap.telenor.co.rs, koja je bila jako pregledna i dizajnerski osmišljena.Ona je čak i bila nagrađena Telenor WAP portal najbolji .Posle je kompanija po meni uništila sajt- tj. wap stranicu  prelaskom na rebrendiranje stranice tj. prelaskom na naziv, grafiku, distribuciju sadržaja putem m.dobrestvari.rs stranice  koji su 50% održavali Telenor Srbija   i firma iz Hrvatske 50 %, prema informacijama koje sam ja dobio.To je bio veliki po meni promašaj za Telenor Srbija kompaniju, kao i portal www.dobrestvari.rs,jedino dobra stvar koja se desila ovim lošim izmenama,što su korisnici dobijali mislim oko 50% više saobraćaja ako aktiviraju neki od dodataka preko portala www.dobrestvari.rs.Takođe uveden je lep i jedan od lepših slogana kompanije: "Dobre stvari pokreću svet"Vratite molim vas wap stranicu wap.telenor.co.rs tj.duh koji je osmišljen sa njom.Okačio sam sliku wap portala za nas nostalgičare