5 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.10.2016. 17.20 napisao/la je srđansrbija

Pozovi me

martinbgd

Dali ste nekada koristili uslugu "Pozovi me" , sta mislite o njoj? Ponekad korisno, jel' da?

Vise o usluzi:

Sa manje od 20 dinara na računu, pripejd ili korisnik Kombinuj tarifnog paketa može poslati besplatno obaveštenje drugom Telenorovom korisniku.

Servis se koristi jednostavno, direktnim ukucavanjem prefiksa oblika *321*, praćenog željenim brojem korisnika Telenor mreže i znakom # na kraju broja. Na primer, za poziv upućen korisniku sa brojem 063123456, potrebno je ukucati *321*063123456#.

Nakon toga, servis "Pozovi me" šalje SMS informaciju korisniku. Poruka glasi: "Poštovani, korisnik broja +38163xxxxxx nije u mogućnosti da Vas pozove. Ljubazno moli da ga Vi pozovete. Telenor.". Pomoć servisa «Pozovi me» moguće je iskoristiti najviše 5 puta u toku meseca.

• 1. Re: Pozovi me
          zlatkoovcina

Nikada nisam koristio opciju, na postpejdu sam godinama unazad, ali verujem da u pojedinim situacijama moze biti korisna.

Cak nisam ni dobio poruku od prijatelja koji su iskoristili tu opciju da bi ih zvao.

• 2. Re: Pozovi me
            valdy

Ja sam mislio da je doba "nemam kredita" i cimanja odavno prošlo

• 3. Re: Pozovi me
              martinbgd

Usluga je namenjena pre svega prepaid korisnicima, mada mnogi mozda i ne znaju za ovu uslugu. Postoji mnogo prepaid korisnika. Sve u svemu, mozda nekome i zatreba, pa neka se nadje ovo ovde kao mala pomoc, u nekim situacijama kada je potrebna.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: Pozovi me
                ivanminic

Ako j verovati RATELovom izvestaju koji sam sharovao pre neki dan, gotovo 50% korisnika su i dalje na prepaid-u, tako da takva opcija svakako ima smisla, kao i one varijante za emergency kredit.

• 5. Re: Pozovi me
                  srđansrbija

Retko kad koristim ovu mogućnost, mislim da bi trebalo da povećaju broj poruka, na recimo 10.Kod jednog našeg najvećeg mobilnog operatera moguće je poslati takvih 30 obaveštenja tj. poruka mesečno, mada bezveze mi je to što brojevi moraju biti u mreži .