10 odgovora Najnoviji odgovor dana 18.07.2017. 03.25 napisao/la je filipmajkić

Koja je vaša omiljena igrica na kompu?

thestefaneli

Ovo je tema za one sa malo više slobodnog vremena, ili i za one koje ipak u svom zauzetom životu uguraju nekako prostor za koju partiju omiljene igrice.

Ne pričam o igricama za telefon, tablet i slično, to se prosto ne računa u gejming, realno.

Ako se pronalaziš u ovoj temi, navedi nam koju igricu najviše voliš da igraš ili si voleo nekada.

Biću malo basic, pa ću reći da najviše trenutno igram League of Legends - strašno zarazna igrica. Main-ujem i razbijam jungle i top, tu prosto nema diskusije

Pored LoL-a, najviše volim da igram pucačine, odnosno FPS. Nekada sam voleo strategije poput Command & Conquer serije igrica, ali mi je dosadilo. Crysis sam igrao od 2007. kad je izašao do 2014. kad su ugasili multiplayer na moju veliku muku Crysis 2 sam isto obožavao da igram MP dok i kod njega nisu ugasili. E Crysis 3 već ne mogu da pokrenem na kompu jer konkretno traži da grafička baš podržava hardverski DirectX 11, a ja komp kupio 2007...

U skorije vreme sam iz tih razloga prešao na Battlefield 3/4 i Call of Duty - Advanced Warfare, mada ne sećam se doduše kad sam ih poslednji put i igrao.