5 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.11.2016. 08.30 napisao/la je ivana.

4g mreza i prob

joca1997

Ovako, vidim da vec ima otvorene teme za ovaj problem, ali ne vidim kako je resen?:(

Zapravo danas sam uzeo svoju uSIM, stavio u telefon(Note 4) i probao da se povezem na 4G mrezu, kad ono, nece probao sam da izaberem mrezu, pretrazi,pokaze TelenorSRB(4g) dostupna, ali kada idem na povezi, pojavi 'neuspesno povezivanje,pokusajte kasnije'

Uredjaj radi kod ostalih operatera okej na 4G,poslednji android (6.0.1 sa oktobarskim zakrpama, N910C),pa ako bi mi neko pomogao, bio bih veoma zahvalan

• 1. Re: 4g mreza i prob
          thestefaneli

Zdravo Jovane,

nije preporučljivo objavljivati javno svoj broj telefona. Predložio bih ti da ga obrišeš zbog svoje privatnosti, a da isti pošalješ Ivana J u inbox, pa će sutra da ti javi o čemu se radi.

• 2. Re: 4g mreza i prob
            joca1997

Naravno Stefane Hvala na pomoci, videcemo sta je i kako je.Na kraju krajeva mogao sam i do Telenora ovde u Leskovcu da svratim, blizu sam, al' ajde da sacekam.

Hvala jos jednom

Ps: saznao problem, 4G radi samo za postpejd korisnike, ne znam zasto mi danas to nije naglasila vasa kolegenica koja radi u Telenor-u,malo je to bezveze,kod najmladjeg operate je to drugacije ubacio postpejd karticu i sve okej...znaci dzaba promenih danas moju  

• 3. Re: 4g mreza i prob
              ivana.

Ćao Jovane, žao mi je ako je došlo do nesporazuma, za sada je 4G dostupan uz postpejd brojeve. Rekao si da je sve bilo ok kad si ubacio postpejd karticu, kakvi su utisci?

• 4. Re: 4g mreza i prob
                joca1997

Pa dobro nije problem zbog toga sto imam postpejd broj, ali nadam se da ce u skorije vreme biti dostupan svima(4G), ja sam imao mozda i uSIM i pre zamene, ali naglasio sam tamo da mi treba zbog 4G ne znam sta se desilo, mada okej je sva sreca pa se ne placa zamena     #huh .Utisci, bas me zacudila ta pokrivenost,mada sam Leskovac nije nesto ogroman, ali signal postoji i u okolini, u sustini je super

• 5. Re: 4g mreza i prob
                  ivana.

Nadam se da će biti prilike da te obradujemo lepim vestima i drago mi je da si zadovoljan, uživaj u surfu i kucni kad god imaš pitanje :)