1 odgovor Najnoviji odgovor dana 03.11.2016. 07.26 napisao/la je srđansrbija

Da li je moguće istovremeno povezivanje Facebook i Google naloga s Telenor nalogom ?

Perić Željko

Pozdrav svim korisnicima Telenor foruma,

Na Telenor forum se logujem pomoću svog Google naloga.

Interesuje me : " Da li je sada moguće povezati kreirani Telenor profil s mojim Facebook nalogom i logovanje pomoću njega ? "

Tako nešto mi je neophodno iz čisto praktičnih razloga,

s obzirom da imam aktiviran tarifni dodatak društvene mreže

s neograničenim internet saobraćajem za pristup Facebook društvenoj mreži,

što bi mi omogućilo da se konektujem na Telenor forum i kada iskoristim sav dostupan internet saobraćaj iz paketa.

Sve najbolje,

Željko Perić

• 1. Re: Da li je moguće istovremeno povezivanje Facebook i Google naloga s Telenor nalogom ?
          srđansrbija

Pozdrav gospodine Perić Željko Ne znam koliko bi Vam to bilo korisno jer imate besplatan pristup fejsbuku, a nemate internet saobraćaj na broju za ostale internet stranice, i iz tog razloga ne bi mogli da se prijavite na Telenor ForUm.Naravno ako imate u paketu raspoloživi interenet saobraćaj bez obzira na dodatak društvene mreže, onda bi bila korisna mogućnost povezivanja Telenor profila na Telenor ForUm-u sa vašim  Facebook nalogom i logovanje pomoću njega tj.mogućnost prelaza sa Gugl+ profila na FB profil koji bi bio povezan sa nalogom na Telenor ForUmu bez bespotrebnog pravljenja novog profila na ovom forumu koji bi bio povezan sa fejsbuk profilom.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno