1 2 Prethodno Sledeće 15 odgovora Najnoviji odgovor dana 11.12.2016. 00.22 napisao/la je markokostic

Prelazak u Telenor,bez mobilnog

markokostic

Na VIP mrezi sam zadnje 4 godine i pre produzenja ugovora posetim i vase prodajno mesto da se info. sta nudite,i prosto sam zgranut cinjenicom da sam uslovljen uzimanjem mobilnog telefona koji inace kupujem van mreza.Ne razumem zasto bi takvu privilegiju imali vec korisnici vasih paketa a ne i novi korisnici kod kojih postoji mogucnost da postanu vasi korisnici.Hvala

• 1. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
          srđansrbija

Poštovani, možete da prebacite broj u Telenor mrežu bez uzimanja telefona sigurno, ili da uzmete novi postpaid broj kod Telenora bez obavezuđujeg ugovora tj. ako ne uzmete telefon možete da raskinete ugovor kad god poželite samo ne znam šta bi se desilo sa brojem, da li bi bio vraćen VIp mobile mreži na raspolaganje ali, verovatno posle 3 meseca bi mogli da prebacite broj na prepaid (na dopunu) ako bi prebacili broj na postpaid kod Telenora, naravno ako prebacujete broj morate pre zahteva za prenos broja izmiriti sve prema Vipu.Možda vas taj radnik u poslovnici nije razumeo ili nije upućen javite Ivana J u kojoj ste poslovnici bili, da ona proveri taj info za vas i da im napomene da vam ne prave smetnje da prebacite broj bez uzimanja uređaja i obavezujuće ugovorne obaveze, ili svratite ako nemate više poslovnica u vašem mestu, u tu istu kad taj radnik bude suprotna smena kod kojeg ste bili.

• 2. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
            srđansrbija

Čekaj Marko jesi li ti hteo da prebaciš samo broj ili da uzmeš novi telefon uz ugovornu obavezu?

• 3. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
              markokostic

mozda sam ja osoba koju je tesko razumeti ali ako 3 puta u zadnje 4 godine(info.za telenor sta nudi jedared pre 4 drugi put pre dve i pre jedno par nedelja)dodjem u poslovnicu Roda centra(bivsi merkator)u Nisu i pitam koje tarife nudite hteo bih da se info. zbog moguceg prelaska na vasu mrezu,u varijanti najnizih tarifa i koliko bi te najnize tarife imale popust ako ne bih uzimao telefon,a vas radnik dao ponudu tarifa i rekao da nema snizenja bez telefona(sto ce reci da hteo ne hteo moram da uzmem telefon jer koja je vajda ako isto placam da ne uzmem)ne jdenom nego 3 puta ja jedino izlazim od vas pognute glave i kazem da ste najgori prosto jer i VIP i MTS daju snizenja bez telefona,ja vas ne razumem gde se nerazumemo cak i na vasoj stranici ne postoji ta opcija odabira tarife bez telefona uz snizenje.A i da se razumemo naravno da se visegodisnja saradnja sa mrezom treba dodatno nagradjivati ali razmislite malo "prevara"odnosno prelazak korisnika sa jedne mreze na drugu, bi makar onaj prvi korak bi svakoj mrezi trebao biti prioritet jer u protivnom sta bi mene kao potencijalnog korisnika uopste navelo da vas obidjem,ali to vec zavisi od politike vase kuce(ko sam ja da vam otvaram oci)Hvala.PS moje pitanje mislim da je vrlo jasno a vas odgovor dosta nejasan narocito posle onog vaseg SIGURNO koje nije potkrepljeno cinjenicom(link sa vaseg sajta gde se jasno kaze sta i kako)PS sve receno je receno bez trunke emocija krajnje racionalno nadam se da ce te i vi biti.Hvala ponovo i nadam se buducoj saradnji

• 4. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                srđansrbija

Nema problema razumem vas bilo je  mislim reči o tome, javljam vam se ubrzo.

• 5. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                  srđansrbija

Mislim da je odgovarajuća slična  tema : Koliki popust ostvarujem uz ugovornu obavezu bez mobilnog uređaja?

• 6. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                    markokostic

bravo Srdjane, samo smo potvrdili ono sto vec znam:-)voleo bih sad samo neko iz Telenora da pojasni zasto i zbog cega :-)PS na njihovu je stetu

• 7. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                      ivana.

Pozdrav Marko, možeš da odabereš tarifni paket - moja preporuka su Play + tarife tu imaš besplatne digitalne servise. Nakon šest meseci korišćenja broja, na osnovu potrošnje, bile bi dodeljene i promocije u vidu popusta, pošto ne planiraš kupovinu telefona.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                      • 8. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                        markokostic

Ivana Jovic,bez uvrede ali dal ja postavljam pitanje na "Spanskom"??????????Recite mi samo lepo ono sto mi i vas kolega na vasem prodajnom mestu kaze bez mnogo zavlacenja(niste politicar)da to sto ja zelim(a imam i kod Vipa i kod MTS-a)kod vas ne postoji,i evo ponovicu jos jednom (vrtimo se u krug)nov ugovor bez mobilnog telefona sa dodatnim popustom kod vas ne postoji sto ce reci da ste za mene licno u velikom hendikepu u odnosu na ostale mreze.Hvala

• 9. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                          srđansrbija

Zdravo Marko, ponuda što se tiče saobraćaja ka svima jeste bolja kod MTS-a jer se pored više minuta daje i popust bez uređaja od čak 50% uz ugovornu obavezu ali on nema sve  digitalne servise koje ima Telenor i jedno vreme je MTS naplaćivao neku pretplatu za 3G mrežu ako se uzme 3G telefon(da li je to ukinuto ne znam jer ne koristim MTS već moj brat koji ima poslovni i privatan broj u BOX paketu).Ako vam ne trebaju digitalni servisi DIGITALNI SERVISI koji su u ponudi kod Telenora onda znate šta Vam je činiti, proverite  kvalitet signala ( pogotovo vidite pokrivenost 3G i 4G mrežom ukoliko koristite mobilni internet)  kakav je kod naših mobilnih operatora...

• 10. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                            hakunamatata

"Vrednost i cena nisu isto" - Steve Jobs

Ja sam do sada sa Telenorom imao više ratova , ali su oni jedina mreža za mene. 12 dana mi nije radio iMessage (to ćemo se još terati), ali sam juče poručio novi telefon preko njih. Kod nas na poslu, svi su MTS i svi su umreženi, jedino sam ja Telenor, jedino se meni računi plaćaju odvojeno, kroz ugovor o ustupanju broja bla bla bla. Zašto? Zato što je Telenor jedini koji me pozove i pita da li sam zadovoljan uslugama, zato što ima TELENOR VIŠE, zato što se operater javi odma' , zato što imaju save desk koji super radi, zato što su u poslovnicama ljudi ljubazni, zato što je signal dobar (bar kod nas na zapadu - Požegi) , zato što organizuju razne događaje poput Telenor youth forum, zato što je provera stanja moguća 24h (osim prva tri dana u mesecu) i uvek je ažurna i realna, a ne kao kod nekih...:) Mogu ovako do sutra...

Dakle, pre bih platio istu pretplatu njima, nego drugoj mreži za duplo više saobraćaja, ako nemam ništa od ovoga što sam naveo...:)

Ali to sam samo ja...

• 11. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                              markokostic

Hvala ti Srdjane,najiskreniji odgovor:-)

• 12. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                                markokostic

Hvala ti Gorane na odgovoru i informacijama ali ja sam socijalno najugrozenija kategorija gradjanstva i mene interesuje samo saobracaj za sto manje para bez mobilnog aparata :-)POzzz

• 13. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                                  srđansrbija

Svaka roba nađe svoga kupca,volim Telenor zbog usluga koji pruža i do juče je bio jedini inovator u svojoj oblasti, što se tiče mobilnih operatora mts je na postpaidu najpovoljniji a, po uslugma Telenor je najbolji, a Vip je  polako počeo da preuzima  deo kolača na na telekomunikacionom tržištu  jer se kompanija osvestila da mora da preuzme radikalne promene da bi opstala na tržištu;1.mt:s je najpovoljniji  na postpaidu  a Telenor ima najviše elektronskih servisa i vodeći je inovator, Vip se popravlja i pokušava polako da preuzme korisnike drugih mreža radikalnim potezima koje veće kompanije jer imaju veliki broj svojih korisnika (zadovoljni su svojim profitom) neće da preuzmu.

• 14. Re: Prelazak u Telenor,bez mobilnog
                                    srđansrbija

Nema na čemu.Poštovani  Marko proverite mejlove, poslao sam Vam mejl sa nekim preporukama (shodno tome što niste u mogućnosti da uzmete veće pakete, ako ste zaboravili lozinku od mejla, zapratite me onda na ForUmu pa ću vam u privatnom četu poslati te moje preporuke.Lep vikend Vam želim.

1 2 Prethodno Sledeće