2 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.12.2016. 09.18 napisao/la je dejan_74

Coolpad Max

dejan_74

Ovo je izuzetan telefon, ali potencijalni kupci treba da obrate pažnju jer na sajtu proizvođača, www.coolpad.eu/en/max , piše da radi na 4G mreži ali samo na 1800MHz. Na drugoj, korišćenijoj frekvenciji, 800MHz, ovaj telefon ne radi. U delu foruma "mobilni internet" već ima ljudi koji se žale da u svom mestu nemaju 4G mrežu sa telefonima koji ne rade na LTE800.

• 1. Re: Coolpad Max
          nikola-kg

Ja pricam i pisem o tome danima, ali nema ko da cuje. Svuda me prijatelju vrte u krug i daju dezinformacije, gde god da sam bio i koga god da sam zvao. Kao sto sam napisao u nekoj drugoj temi, sacekacu jos neki dan a onda u inspekciju pa na sud za prevaru.

• 2. Re: Coolpad Max
            dejan_74

Problem je što operateri nabavljaju i poneke modele telefone namenjene prvenstveno Azijskom tržištu (uglavnom Kina i Indija). Tamo ne koriste Band20, pa i telefoni namenjeni za ta tržišta ne rade na tom band-u. Kad bi bar tako nešto napisali na sajtu uz specifikacije telefona i informisali prodavce u svojim prodavnicama, bilo bi manje reklamacija tog tipa.