5 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.12.2016. 00.14 napisao/la je ivana.

Kako prebaciti broj sa pravnog na fizicko lice?

deki

Korisnik sam telenor mreze vec 4-5 god. Ja i supruga smo uzeli broj preko zdravstvenog centra, odnosno biznis paketi. Sada hocemo da prebacimo broj na fizicko lice. Od ovlascenog lica iz zdravstvenog centra smo dobili potvrdu da nase brojeve mozemo da prebacimo na fizicko lice, odnosno da nam racun dolazi na kucnu adresu sto je i bila nasa zelja.Sva predhodna dugovanja smo izmirili iz biznis paketa.Otisli smo u telenor poslovnicu i tamo smo potpisali novi ugovor, s tim sto su nam rekli da prebacivanje traje 4-5 radnih dana. Proslo je vec desetak dana i nasi brojevi su i dalje na zdr. centar. Isao sam dva puta da pitam sta se desava sa nasim brojevima. Gospodja koja radi u poslovnici nije imala odgovor na moje pitanje i uz jednu dozu drskosti i ne profesionalizma kaze da nije do nje. Isao sam u MTS poslovnicu i tamo kazu da donesem potvrdu da broj moze da se prebaci na fizicko lice i da oni mogu broj da prebace za 2-3 dana u njihovu mrezu, jer ne znam kako drugacije da dobijem taj broj na fizicko lice. Nase potvrde su i dalje u telenor poslovnici. Mi smo iskreno zadovoljni telenor mrezom, jer da nismo ne bi bili toliko godina korisnici iste. Ali ocigledno da nesto nije u redu. Da li neko moze da mi odgovori o cemu se radi i sta ja da radim u toj situaciji jer odogvore u vasoj poslovnici ne mogu da dobijem! Hvala.