6 odgovora Najnoviji odgovor dana 30.12.2016. 04.15 napisao/la je thestefaneli

Smartwatch uređaji

drdekzar

Zanima me vase misljenje o Smartwatch uredjajima, utisci korisnika, da li ga koristite samo kao sat ili koristite i druge funkcije.

Razmisljam da se castim za NG jednim.

• 1. Re: Smartwatch uređaji
          hakunamatata

Ja ne koristim konkretno smart watch, ali sam FitBit fan..:) Koristio Fitbit flex, pa hteo da pređem na Apple watch 1, ali sam ipak uzeo novi Charge 2 i fenomenalan je... Ima notifikacije poziva, poruka, remindera, meri otkucaje, sve moguće vežbe, spavanje, silent alarm, baterija traje 4-5 dana, ima veliki displej... Definitivno preporuka ako si za nešto takvo

• 2. Re: Smartwatch uređaji
            drdekzar

Zvuci zanimljivo, procitacu malo.Znace mi notifikacije, da mogu da vidim ko me zove i odbijem poziv ili odgovorim nekom generickom porukom.Nesto se ne bavim sportom ali da mi meri korake.Samo sam nekako bio za neki sa koznom narukvicom, nesto nalik Motoroli 360, Huawei...

• 3. Re: Smartwatch uređaji
              thestefaneli

Meni je to nekako bacanje para iskreno

• 4. Re: Smartwatch uređaji
                filipmajkić

+1 na Stefana.

Jednostavno, suviše sam "napadan" tokom dana sa raznih strana od mnoštva elektronskih uređaja, samo mi još pametan sat treba. Tim rečeno, mogu da zamislim da je nekome koristan, ali to su prilično specifične situacije i potrebe, pre svega ako neko voli fitnes ili ako je reč o poslovnoj osobi koja je često u putu i svoje uređaje drži po torbama i gde sve ne, pa da dobije informaciju o pozivu, poruci, mejlu i slično.

• 5. Re: Smartwatch uređaji
                  drdekzar

Hvala na komentarima....

Generalno se ne bavim sportom ali me nesto privlacilo da kupim jedan, probam, volim gedzete.Pogledao sam cene i ovi sto su me izgledom privukli kostaju prilicno mnogo, dodam jos malo i kupim ozbiljan sat.

Sacekacu da prodju praznici, malo cu pratiti ponudu pa prevagnucu na neku stranu.

• 6. Re: Smartwatch uređaji
                    thestefaneli

Izgleda primamljivo, znam. To je isto ono kao da kupuješ nov telefon. Euforija, ludilo, a kad ga kupiš, smoriš se nakon dva dana kao da ga nisi ni uzeo. Iskoristi novac na nešto pametnije