1 2 Prethodno Sledeće 14 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.01.2017. 12.15 napisao/la je valdy

Novogisnji popust - obrisana tema?

n1tr0

Mogu li da znam zasto je obrisana moja tema vezana za prevaru i novogdisnji popust gde su bili screenshotovi sa vaseg sajta (da, zvanicnog Telenor sajta) iz januara 2017. i januara 2016. gde se vidi da je cena telefona identicna kao pre godinu dana (iako je bio popust na njega), a da je paket poskupeo?

Zar ste poceli i cenzurisati sve sto vam ne odgovara?

Evo da stavimo jos jednom slike (opet kazem - sa VASEG SAJTA):

januar 2016.

Screen Shot 2016-12-30 at 05.42.59.png

januar 2017 (cena telefona posle godinu dana i sa uracunatim "novogodisnjim popustom")

Screen Shot 2016-12-30 at 05.43.09.png

• 1. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
          srđansrbija

Žale se ljudi na Telenor da je podigao cenu telefona oko nedelju dana pred praznike i onda su kao dali popust za praznike posle par dana, iste cene pre poskupljenja, pisali mnogi na Fejsbuku, stvarno nisam proveravao cene, ako je to istina,to stvarno za Telenor međunarodnog operatora je jako loša reklama, kao i ovo što ste postavili... *Potrošači se danas više nego ikada pre oslanjaju na informacije dobijene komunikacijom od usta do usta. Marketing je došao do tačke preokreta – tačke u kojoj više nije važno šta kompanija kaže potrošaču,koliko ono šta potrošač kaže drugom potrošaču.

• 2. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
            gonnky

Ćao, ne uklanja se ništa što se ne ponavlja od tema (isti tip pitanja/diskusije da se izbegne dupliranje pri pretrazi)... postoji mogućnost da su korisnici prijavili tvoju prethodnu temu, koja se nakon dva takva označavanja briše automatski.

• 3. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
              valdy

"korisnici"

Jadno je ovo što radite,al kao što rekoh pored "skladišta u Holandiji",ovo je još jedna u nizu prevara i laži koje nam plasiraju po forumima,blogovima,sajtovima...

• 4. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                drdekzar

Meni ovo vise lici da korisnici cesto zele da ospore neciji rad, da pisu kako jedni nisu dobri, a drugi jesu.Vise puta se otvara ista tema i na vise drugih foruma sam citao isto od istog coveka.

• 5. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                  valdy

I treba da se otvori i u nekim novinama da se pojavi,jer ovo nema veze sa lošim radom,greškom...već sa PREVAROM!

Svaka mu čast na istrajnosti.

Tako treba.

• 6. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                    n1tr0

Dejane ne osporavam ja niciji rad - ja sam iznosim dokaze... Ovde je ocigledno nesto sto bi Telenor voleo da sakrije...

@gonnky - ne bih rekao - lepo je i jasno pisalo - ova tema je sakrivena od strane moderatora, i nesto molimo vas strpite se dok je moderator odobri (iako je bila vec vidljiva), a posle toga je samo obrisana... Dakle, kada je vec bila sakrivena (od strane moderatora) jedino smo moderatori i ja (autor teme) mogli da vidimo istu, tako da je nikako korisnik nije mogao obrisati vec moderator.

I nemojmo se samo hvatati zasto je obrisana tema, mene vise zabrinjava sto niko iz Telenora nece da odgovori... Ovo svako moze online proveriti ko hoce da se uveri da su informacije koje sam okacio tacne, cekamo samo odgovor od nekoga

• 7. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                      drdekzar

Ja cu se odjaviti sa ove teme

Smatram da je ovo propust Telenora i OK, desava se.Za premium telefone cene su jace.

Ali mi nije jasno zasto ne napisete isto tako da je sada dosta telefona jeftinije preko Telenor Banke(24 rate) nego u radnjama (mislim na zvanicne)

Samsung j5, j7, j3, Lenovo K5, Huawei nekoliko modela, Tesla modeli......

• 8. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                        n1tr0

Opet masis poentu i skreces sa teme.

1. zasto bi pisao o cenama koje su korektne - ocekuje se da cenu budu korektne za uredjaje ZAKLJUCANE na operatera jer se vezes ugovorom.

2. ne pricamo o ceni telefona (iako je i to diskutabilno) pricamo o tome da je popust prevara i da popusta nema

3. pricamo o tome da je takva tema vec jednom obrisana od strane moderatora iako nije krsila nikakva pravila, ali ocigledno smeta nekome iz Telenora

• 9. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                          valdy

Ovo nije propust,nazovi slobodno pravim imenom,PREVARA,LOPOVLUK...!

Nexus 5X je premium telefon?!?!možda u Telenoru.Ovako sigurno nije.

Mogu da razumem da odgovaraš na ovaj način,jedino ako radiš u pomenutoj firmi.

• 10. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                            drdekzar

Ne radim u Telenoru, samo sam realan.Kada se pojavio bio je premium, jos ovek je odlican telefon.Da li vredi ovoliko novca ne bar meni ali sam siguran da ima ljudi koji ga kupuju.Na to da li je ovo propost, prevara, lopovluk....ne zelim da odgovaram.

• 11. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                              valdy

Cena tog telefona u slobodnoj prodaji sad je ispod 300e,kod "uvoznika" oko 200e,a ovde je 400e i dalje.

Kao što rekoh,to nije premium telefon,jedino u Telenoru jeste,zbog cene.

• 12. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                                n1tr0

@Dejan Z propust sigurno nije jer mozes pogledati da je jos dosta telefona iz ponude pred NG fantomski podigli cene, a onda "stigla NG, srecni praznici, spustamo cene od 5 do 10 000 za telefone", a ono cene iste kao pre godinu dana... Svako moze da proveri... Dakle, cak i ako ne pricamo o visokim cenama pojedinih uredjaja, pricamo o prevari za novogodisnji popust, odnosno ono sto bi se nazvalo dovodjenje potrosaca u zabludu. Naravno to se legalno ne moze klasifikovati kao prevara, jer su legalno podigli te cene pa dali popust, ali svakako govori o Telenoru vise nego dovoljno

• 13. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                                  drdekzar

Njihovo je pravo da formiraju cene kako zele, ja sam samo napomenuo da je dosta telefona iz nize i srednje cenovne kategorije sada povoljno(jeftinine nego da odete u neki od retail lanaca).

• 14. Re: Novogisnji popust - obrisana tema?
                                    n1tr0

Opet masis temu - jedno je formiranje cene, drugo je da fantomski podignes cenu neposredno pred NG, a onda reklamiras sjajni popust kao NG poklon, a cene iste kao pre...

1 2 Prethodno Sledeće