6 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.01.2017. 16.34 napisao/la je srđansrbija

Odlazak u Italiju

raša

Uskoro krećem na desetak dana u Italiju pa me zanima iskreno koji bi mi vi roming dodatak predložili i zašto baš taj.

Kuckamo se uskoro iz Italije

• 1. Re: Odlazak u Italiju
          hakunamatata

Ja sam koristio Telenor putni paket Najjeftiniji je ok, jeste da nema internet, ali uvek možeš da nađeš wifi. Mada, ja imam mifi koji nosim uvek van Srbije i imam bar 15 SIM kartica raznih operatera jer ne verujem javnim mrežama

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Odlazak u Italiju
            thestefaneli

Ćao Radovane,

kao prvo, želim ti lep put, a još lepši boravak dok si tamo. Što se tiče roaming dodataka, TravelSure dodaci su ti po meni najpovoljniji. Naravno, sve zavisi do tvojih potreba koji bi aktivirao. Najbolji su oni mesečni koji važe do 16h poslednjeg dana u mesecu, kako za minute, tako i za poruke i MB. Više o tome možeš naći ovde.

• 3. Re: Odlazak u Italiju
              mdamnjanovic

Ja bih ti preporučio da uzmeš neku italijansku karticu

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: Odlazak u Italiju
                raša

Hvala Stefan Milivojević puno na informacijama i zeljama za put. Svakako su mi najbitniji MB iz dosta razloga a jedan je i posao kojim se bavim.
                Uskoro se kuckamo iz Italije

• 5. Re: Odlazak u Italiju
                  ivana.

Meni ostaje da poželim srećan put :) Da znaš samo da se Travel Sure odnosi na postpejd brojeve, dok Putni paket možeš da aktiviraš i na pripejdu. Pozdrav i ako zatreba još nešto, tu sam.

• 6. Re: Odlazak u Italiju
                    srđansrbija

Ako je zaključan na Telenor mrežu ne vredi,možda mu porodica a ni prijatelji ne koriste Viber, pa stoga neka preuzme Globaltel aplikaciju i dobiće 0677XXXXXXX srpski broj, i imaće besplatne dolazne pozive iz svih mreža na svetu  pa i naših nacionalnih,ako upozna neku zanimljivu Italijanku u aplikaciji (više je nemam pa nisam siguran) ima mogućnost kupovine italijanskog broja (za Italiju ipak proveriti,ali znam da je ponuđeno više međunarodnih brojeva, otprilke za 200 din. može otkupiti broj (možda se plaća neka mala naknada za održavanje inostranog broja) i onda ona može da ga poziva kao da on živi u Italiji, a dobijeni naš  +38167xxxx itd.je njegovo vlasništvo (ne plaća se održavanje broja) ali mora se jednom u 6 meseci koristi da ne bi bio deaktiviran.Pozivi ka 0677 (pa ljude koje imaju tu aplikaciju moći će besplatno da poziva)itd. su besplatni, a i ljudi koji nemaju tu aplikaciju a iz Srbije su mogu da ga zovu dokle je uključena aplikacija na Wi-Fi i na mobilni internet.(manje bitno prvih 7 dana je gledanje TV preko ove app besplatno dok Vipovci za uplatu kredita od 200 na Vip broj koji je u vezi (korišćen je za aktiviranje 0677 broja,)dobijaju 30 dana bespltanog gledanje televizije preko aplikacije a uplaćeni kredit staje na Vipovoj prepaid kartici , dok korisnici drugih mreža recimo Telenora kad uplate 400 din. isti uslovi su kao za Vip korisnika samo što je potreban veća uplata kredita.CENE Radovane (9,90 +9.90 uspostasva ka svima u Srbiji a poruke 5,90 )Tebi treba net pa onda koristi Telenor ako ne može neki Bonđorno broj, ali ja bih skunuo privremeno tu aplikaciju jer nema roaminga /ali moraš imati pristup netu, a kafića je mnogo).Srećan put, ako naiđeš na nešto zanimljivo slikaj,  pa nam okači tu na ForUmu gde je Dejan otvorio sekciju za fotografije.