4 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.02.2017. 09.04 napisao/la je ivana.

Deezer i google play

vet405

Poštovani,

Imam 2 pitanja.

1. Ne mogu da skidam aplikacije sa Google play-a kad uključim 4g/3g konekciju. I dosta mi je spora tokom dana. Paket je Prenesi Play XL

2. Aktivirala sam deezer app kao dodatak i interesuje me dok sam na wifi-ju da  li se nešto naplaćuje?

Srdačno,

• 1. Re: Deezer i google play
          hakunamatata

Može se desiti da ti je uključena opcija Restrict background data i da zbog toga neće da ti skida apps dok si na mobilnoj mreži. Takođe, kada otvoriš Google Play, imaš u podešavanjima da podesiš da li želiš da se ažuriraju i preuzimaju samo preko WiFi. Proveri to.  Ne naplaćuje se kada koristiš Deezer preko WiFi mreže.

• 2. Re: Deezer i google play
            sleepwalker

Ćao!

1. Da li ti Internet normalno radi, izuzev Google Play servisa? Možeš da odeš na sajtove, da li ti rade ostale aplikacije koje zahtevaju Internet kada koristiš 3g/4g?

2. Dok si na WiFi-u, ništa se ne naplaćuje. Takođe, ti isti Deezer nalog možeš koristiti i na drugim uređajima (npr. laptop ili tablet), ali istovremeno je moguće slušati samo jedan stream.

Pozdrav.

• 3. Re: Deezer i google play
              vet405

Ne radi brzo kao prvog dana, retko kad mi se pojavi h+ konekcija. Isto tako, učitava sve aplikacije na Google store-u, ali ne skida ih.

• 4. Re: Deezer i google play
                ivana.

Imaš li mogućnost da testiraš karticu u drugom telefonu, da vidimo da li je do SIMa ili uređaja?