11 odgovora Najnoviji odgovor dana 10.02.2017. 06.09 napisao/la je sleepwalker

Gsm signal u Beogradu na specifičnoj lokaciji /mojoj kućnoj/ ne popravljate već više godina?

dusan

Prvi puta vaš odgovor pre više godina je bio da je signal oslabljen zakrivanjem vašeg repetitora novoizgrađenim objektima i da radite na rešavanj  toga.Posle godinu dana odgovora nije bilo.Posle još godinu dana vaš pismeni odgovor je bio da je merenjem utvrđeno da je na lokacji zadovoljavajući signal na šta sam vam ja odgovorio da to nije istina i da mi argumentujete to pošto kod mene niko nije došao da izmeri signal/stanujem na spratu svoje jednospratne kuće  3 km od trga republike nezaklonjen oobjektima i bez aarmiranobetonskih zidova ili ploča iznad i oko mene / .Na moje žalbe posle /4-ta  i 5-ta godina / niko nije ni odgovorio.Napominjem sam sam promenio 3 telefona ,supruga 3 i dete 2 telefona sve su telefoni najrenomiranijih svetskih proizvodjača telefona i svi se telefoni ,ovisi o vremenskim uslovima, čuju od strane sagovornika ukljućujući i vašeg poslednjeg operatera /Subotica /svaku drugu reč.Ne maltretirajte me setovanjima mreze i telefonima i kojekakovim odgovorima već se primite posla jer sam ja sa suprugom prvu karticu ovoga operatera platio i kupio s prvom godinom postojanja 061 pa 063 mreze /pre telenora 1800 dm/ Mislim da kao stari korisnik zaslužujem pažnju isto kao šta mislim da deo vaših odgovornih službenika zaslužuje opomene-otkaze zbog nerada,javašluka,neprofesionalnog odnosa prema klijentima tj korisnicima vaših usluga.KADA ĆE SE TO PROMENITI ? Kada će pojedini odgovorni u vašoj kompaniji savesno,profesionalno,stručno i odgovorno početi da rade svoj posao jer lako rešivi tehnički problemi ne mogu i ne moraju da stoje godinama nerešeni ?

p.s.eto posle 20 godina ste me naterali da ovo napišem...

Na sledećem topicu pišem žalbu na namerno i sračunato neobaveštavanje klijenata o isticanju anexa ugovora a time i povećanju njihovih računa... dok čovek "ulovi"-otkrije da mu je ugovor istekao protekne neretko i više meseci a Telenor mudro ćuti ...da li je mudro da mi ne ćutimo već da to pitamo zaštitnika građana ili nekog advokata ili da pišemo u Norvešku?