2 odgovora Najnoviji odgovor dana 12.02.2017. 11.04 napisao/la je drdekzar

Usluge drugih provajdera

nikolapajatodorović

Ne razumem JEDNU STVAR!

Kako moze nesto da mi se naplati sto nisam niti aktivirao niti koristio?Ne postoji NIKAKAV broj sa kog mi stizu poruke a usluge mi se naplacuju?Ne znam sta se naplacuje i ko je odgovoran za ove stvari jer mi ovo lici na klasicnu PLJACKU.

• 1. Re: Usluge drugih provajdera
          thestefaneli

Zdravo Nikola,

usluge provajdera su uglavnom četvorocifreni brojevi na koje si se pretpostavljan nenamerno pretplatio. Obično kada surfuješ internetom, pojavi ti se reklama za neki sadržaj (najčešće da ti je telefon zaražen virusom i tome sl.), i ti ako pritisneš na to, telefon automatski pošalje poruku na taj određeni broj i time te pretplatio na servis koji se naplaćuje. Treba biti veoma obazriv kada su takve stvari u pitanju, da se ovo ne bi dešavalo.

Preporučujem ti da pogledaš listing za tekući mesec na portalu Moj Telenor, i tako nađeš koji su to brojevi na koje si se pretplatio. Shodno tome, neophodno je da se i odjaviš sa istih da ti se one ne bi više naplaćivale.

Nadam se da sam ti bio od pomoći.

Pozdrav

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Usluge drugih provajdera
            drdekzar

Tako je, dosta ljudi se zalilo sad ovo NG da je imalo problema sa tim servisima i vece racune.