4 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.02.2017. 07.23 napisao/la je thestefaneli

Pitanje u vezi digitalnih servisa

stefan13

Pre 25 meseci sam uzeo tadašnji tarifni paket Play+ 1 u kome imam mogućnost da izaberem jedan digitalni servis besplatno. Meni je svo ovo vreme bio aktivan 500mb interneta svaki mesec. Da li mogu da ga deaktiviram i umesto njega aktiviram 10gb interneta svaki mesec, a da račun ostane nepromenjen (1095 dinara)?

Hvala unapred

• 1. Re: Pitanje u vezi digitalnih servisa
          hakunamatata

To bi sada bio Prenesi Play S.

Uz Play pakete možeš aktivirati besplatno 2 digitalna dodatka poput Facebook, Instagram, HBO Go, Deezer itd.

Moja preporuka je da uzmeš dodatni internet paket od 549 RSD i aktiviraš opciju Telenor Više.

Na slici možeš videti primer koliko saobraćaja bi dobio..:)

Screen Shot 2017-02-14 at 2.48.22 PM.png

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Pitanje u vezi digitalnih servisa
            thestefaneli

Slažem se sa Goranom.

Taj dodatak je bio besplatan u okviru tog paketa. Obzirom da on više ne postoji, prelaskom na nove pakete bi mogao da aktiviraš samo trenutno dostupne digitalne servise. Internet dodatak od 10GB se naplaćuje 995 din sa PDV-om nevezano za paket koji koristiš, jer sam po sebi on nije digitalni servis.

Pozdrav

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Pitanje u vezi digitalnih servisa
              stefan13

U redu. Hvala puno. Samo mi je trebalo da budem siguran da ne mogu da dodam jer nije digitalni servis.

Ali znači, ako ne promenim paket, mogu umesto trenutnog da uzmem bilo koji drugi digitalni servis?

• 4. Re: Pitanje u vezi digitalnih servisa
                thestefaneli

Nažalost ne. Tvoj trenutni paket koji je stari može da koristi samo digitalne servise koji su tada bili u ponudi, među kojima je baš taj koji trenutno koristiš od 500 MB. Da bi koristio ove sada nove, potrebno je da promeniš paket na neki od aktuelnih Play+ paketa.