4 odgovora Najnoviji odgovor dana 07.03.2017. 01.13 napisao/la je filipmajkić

Viber

rajko

Ljudi,

imam ozbiljan problem sa aplikacijom Viber. Od kako sam posledužeg vremena ponovo počeo da koristim smartelefon odmah nakon instalacije Vibera blokiran mi je broj u aplikaciji:

-------------------------------------------------------------------
      Case #3041060
      Customer: Ivan
      Subject: General Question
      ------------------------------------------------------------------

Hi Ivan,
      Our system shows that your number (381692037877) was blocked on Viber because it was reported as a source of spam or due to unusual activity.
      Thus, the account has been automatically added to a block list and cannot be unblocked.

No further information is available at this time. Please do not reply to this e-mail.

Viber Support Team
      Da li neko može da mi pomogne, aman
        • 1. Re: Viber
          hakunamatata

Pozdrav,

Najbolje je da kontaktiraš njihovu podršku.

Razlog zbog koga je moguće da ti je broj blokiran je da si poslao poruke istog sadržaja na više brojeva (Ovo se tretira kao spam) ili te je nekoliko korisnika prijavilo za spam. Na njihovom sajtu imaš više informacija, najbolje da tamo pogledaš

P.S. izbriši broj iz pitanja zbog privatnosti

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Viber
            rajko

Hvala na odgovoru. Veruj mi poslao sam nebrojeno mailova njihovom suportu i čak bio odblokiran par dana ali, uzalud. Šta dalje?

• 3. Re: Viber
              hakunamatata

Videh da mora da prođe neki period da te skinu sa te liste blokiranih. Sačekaj malo ili im opet piši

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: Viber
                filipmajkić

...ili piši Telenoru da promeniš broj