3 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.04.2017. 00.40 napisao/la je miodrag

Huawei G7

nemanjapavlović

Poštovani,

Imam telefon iz naslova evo već skoro dve godine. Do sada nisam imao problema sa njegovim korišćenjem i generalno sam zadovoljan kako me služi. U poslednjih 3-4 meseca sa desne strane na ekranu se pojavila žuta linija koja je sada dobrih 3cm i ukoliko je na telefonu neka bela pozadina upada u oči. Znam da mogu reklamirati proizvod pošto još nije istekla garancija ali me interesuje pošto mi je ovo jedini telefon da li ja dobijam neki uslužni telefon dok je ovaj na popravci-zameni.

Unapred zahvalan na odgovoru.

• 1. Re: Huawei G7
          mdamnjanovic

Jedino rešenje je menjanje celog ekrana rekao bih. Na nekim uređajima su se te fleke javljale zbog lepka digitizera a na nekim zbog preteranog zagrevanja telefona. Ali nisam serviser, prenosim samo reči od par drugara servisera

Mislim da se dobija zamenski telefon tj da možeš da ga tražiš.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Huawei G7
            zlatkoovcina

Kao što reče Miloš Damnjanović traži drugi uređaj, ako imaju u poslovnici neki da ti daju, dobićeš. Ako nemaju, može lako da se desi da ne dobiješ, ali onda prošetaš dp druge poslovnice, i tamo predaš aparat na reklamaciju

• 3. Re: Huawei G7
              miodrag

Ćao,

Ako predaš u Telenor prodavnici, možeš da dobiješ zamenski telefon na privremeno korišćenje dok je tvoj na servisu. Sve prodavnice imaju dovoljan broj zamenskih telefona i zaista je retkost da se desi da u datom trenutku svi budu zauzeti.

Obavezno uradi backup podataka pre nego što ga reklamiraš.

Pozdrav,

Miodrag

1 od 1 smatraju da je ovo korisno