4 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.04.2017. 12.28 napisao/la je thestefaneli

4G signal

gorangoran

Pozdrav!Kada ce biti pusten 4G signal u mestu Boljevci?To je selo posle Surcina.

• 1. Re: 4G signal
          thestefaneli

Ćao Gorane,

za sada nemamo nikakvu informaciju o tome. Nadam se da će biti uskoro. Prati našu stranicu koja pokazuje pokrivenost signalom, a koja se ažurira na mesečnom nivou ovde.

Pozdrav

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: 4G signal
            r2d2

Imam telefon koji ne podržava 800mgz 4g. Kako mogu da proverim gde je koji signal dostupan da bih mogla da proverim da li moj telefon ili kartica rade ispravno? Od uzimanja usim kartice nikada nisam videla oznaku 4g na telefonu. U Valjevu živim.

• 3. Re: 4G signal
              ivana.

Pozdrav, da li koristiš uSIM karticu? Hoćeš li pls, da mi u poruci javiš broj, da mogu da proverim sve detalje?

• 4. Re: 4G signal
                thestefaneli

Nažalost, nemamo informacije na kojim mestima se koristi tačno koja frekvencija naše 4G LTE mreže.

Međutim, možda ipak mogu da pomognem nekako.

Ukratko, 800MHz se najčešće koristi u mestima gde nema preterano puno korisnika zato što je to tip frekvencije najšireg opsega. Fokus je na domet. Dok se 1800MHz najčešće koristi tamo gde je velika koncentracija naseljenosti, pa je brzina i održavanje kvaliteta signala veći prioritet.

1800MHz najverovatnije možeš koristi u predelima Beograda, Novog Sada i Niša, dok za ostala će to najčešće biti 800MHz.

Pozdrav