1 odgovor Najnoviji odgovor dana 20.04.2017. 15.40 napisao/la je hakunamatata

Savet

jale89

Pre par meseci u telenoru sam uzeo honor 8, prezadovoljan sam sa telefonom do jednog trenutka. Pre nekih od prilike mesec dana izgubio je gps signal i nikako nije uspevao da ga pronadje, nisu mi radile app mape, runkeeper i ostale aplikacije koje zahtevaju gps, i sa tim da se u jednom trenutku ugasio i vise nije reagovao niti sam mogao da ga upalim niti je reagovao na punjac. Poslao sam tel na garanciju, tj. u servis iz kojeg mi je nakon par dana vracen uz obrazlozenje da reklamacija nije prihvacena i da kvar nije pronadjen. tel od tada radi, gps funkcionise ali od kako mi je vracen ne rade mi opcije pametna pomoc ( klik sa zglobovima prstiju, snimak ekrena itd...) kao ni auto rotation senzor, uopste ne funkcionise. Dva puta sam ga vracao na fabricka podesavanja ali nema promene. Da li je moguce da je problem u softweru ili su neki senzori pokvareni? Jel ne salje mi se ponovo tel na garanciju a da mi ga vrate sa istim odgovorom?!

• 1. Re: Savet
          hakunamatata

Ako si radio hard reset telefona, a dešava se isto, onda 99% nije softverski kvar.

Moj savet ti je da svakako u tom slučaju pošalješ uređaj na servis. Ako servis ne uspe da ga popravi, verovatno će ti ponuditi novi uređaj.