6 odgovora Najnoviji odgovor dana 25.07.2017. 05.14 napisao/la je milošradovanović

Garancija za telefon Samsung A5?

milošradovanović

Pozdrav svima na forumu!Uzeo sam pre 6 dana Samsung A5 2017 u Telenoru.Skup i dobar telefon veoma sem kamere koja je prosek,ALI ima jednu manu,cim sam ga upalio pixeli na ekranu se gase i pale,menjaju boje,nista veliko samo nekoliko pixela,kao "sneg" na televizoru.Mislio sam da je zbog staklene zastite koju sam stavio na telefon i pre nego sto sam ga upalio prvi put ali nije posto sam je skinuo a platio sam je 800 din i bacio,posle jednog  dana mi je stigao update softvera,ali nema poboljsanja,cim se telefon malo koristi pixeli pocinju da se pale gase i menjaju boje.Toliko sam se iznervirao da zelim da pitam da li je moguce da uzmem neki telefon za zamenu koji manje kosta (inace ovaj je 2200 mesecno na 24 rate) ali ja bih nastavio da placam cak i 2200 samo da mi daju drugi telefon,tipa p10 lite ili sta znam p9 lite cak,znaci placao bih a5 a da mi zamene za jeftiniji telefon posto je ocigledno telefon pokvaren od samog paljenja a koristim ga 6 dana nepunih.Sutra cu da odem do poslovnice a u medjuvremenu bih voleo neko od Telenorovog osoblja da mi se obrati.Hvala