2 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.05.2017. 01.41 napisao/la je ivana.petrovic

Neću da zovem "Vaš cenjeni" info servis jer vam stvarno više dinara jednog dati neću!Pa sam odlučio ovim putem da se obratim iako iskreno smatram da ću ostati uskraćen odgovora kao i uvek...Doneo sam na reklamaciju ruter "Huawei E5330"SN broj:868988029071

zarac79

Neću da zovem "Vaš cenjeni" info servis jer vam stvarno više dinara jednog dati neću!Pa sam odlučio ovim putem da se obratim iako iskreno smatram da ću ostati uskraćen odgovora kao i uvek...Doneo sam na reklamaciju ruter "Huawei E5330"SN broj:868988029071195 koji sam kupio od vas 01.03.2016.i uredno bio vaš pretplatnik sve evo do sada,pošto sam već naveo da neću više 1 din.da vam dam iz sledećeg razloga!Ruter apsolutno i uopšte nije primao signal,tačnije oznaka za domet je sijala crvenom bojom,tako danima,pored mog truda i tolerancije,resetovanja,restartovanja,vadjenja sim kartice,vraćanja,drke,njake i naravno uvek je sijalo crveno za domet a ostale funkcije na uredjaju su radile,haha.Ali šta sa tim.Da bi me ladno odbili reklamaciju vaši"stručnjaci"koji inače nikada ne znaju da vam kažu ništa već upućuju jedni na druge i tako u krug,iako u čitavom krugu naravno niko nikad nema pojma.I sada hoćete još da vam platim?!Ej,pa stvarno svaka vama čast!Primetio sam da apsolutno sve znate sve kada tražite novac,tu ste zaista vrlo stručni,bravo!Umesto da mi date nov ruter koji košta pa ne znam ako izadje 500 din,komad kineske plastike,sram vas bilo!Ovako.Tražio sam od zaposlene da dobijem neku zamenu za uredjaj jer ne mogu da koristim internet koji plaćam,ona je rekla da nemate nikakvu zamenu za vreme od 7 dana,koliko je uredjaj bio kod vas!Dala mi je novu sim karticu,sa obrazloženjem da tu imam još 26 GB.Vau!Pa gde da je stavim,molim vas?Da vadim iz mob.telefona postpejd broj,da bih ubacio u isti slot tu karticu sa netom?Velikodusno.A na potvrdi o prijemu reklamacije ste napisali ovim rečima:Korisnik svojim potpisom potvrdjuje da je saglasan da nije želeo da preuzme zamenski uredjaj."Poštovana gospodo"ja nisam sisao tatu kao beba,već mamu!Ne želim više da gubim vreme sa vama,niti da čekam i gubim dragoceno svoje vreme u životu po vašim objektima,još da bih vama dao novac za nestručno i nefer ponašanje,bahaćenje pa čak i pravljenje idiotom.Ionako me niste obavestili da ste ugovor produžili sami i bez mog znanja i saglasnosti,imam sve papire i nema člana koji će opravdati vaš postupak,tako mi lepo raskinite isti,evo mog pismena vama,naravno i mog dokaza.A ja ću tada vama izmiriti svaku obavezu koju sam oszao duzan,čak ću vam i ruter koji sam kupio pokloniti pa se vi lepo njime služite!Unapred hvala!
      Žarko Srdanov