2 odgovora Najnoviji odgovor dana 09.05.2017. 07.06 napisao/la je srđansrbija

Nisam uplatila pripaid karticu na vreme.Sta sada?

vekacira

Nisam uplatila pripaid karticu na vreme.Da li mogu da proverim do kada mi vazi kartica i ako je istekla da li mogu da zadrzim isti broj i naravno da uplatim kredit?

Pozdrav

• 1. Re: Nisam uplatila pripaid karticu na vreme.Sta sada?
          mdamnjanovic

Kad istekne dopuna, nakon 60 dana, karticu možeš narednih 330 dana da koristiš samo za dolazni saobraćaj. Ne znam kako može da se proveri do kada važi (pretpostavljam da možda može u Moj Telenor aplikaciji ali nisam siguran) ali ako nije istekao ovaj period, možeš da dopuniš.

Broj možeš da dopuniš i online.

• 2. Re: Nisam uplatila pripaid karticu na vreme.Sta sada?
            srđansrbija

Pobajte 914 da pozovete sa tog broja, ako kartica prihvati Telenor mrežu kad je ubacite u telefon ne bi trebalo da je istekla!(poziv je besplatan, pošto je u pitanju govorni automat Telenora možda je moguć poziv iako je navodno sav sobraćaj onemogućen sa broja)Može u Moj Telenor aplikaciji da se vidi,ali morate imate android telefon,preporučivo bi bilo da telefon bude povezan na WiFI pošto odlazni saobraćaj je onemogućen sa vašeg broja, iako je odlazni saobraćaj onemogućen jer nemate kredita možda možete da pozovete 914 broj (to je besplatni govorni automat Telenora, dakle poziv je besplatan i zadnje što ćete čuti je do kada možete dopuniti broj, to je zadnji rok važenja broja.Ako broj retko dopunjujete taj broj  moj savet vam je da uzmte papirni vaučer jer je rok važenja dopune je 330 dana, uz dodatnih 90 dana za dopunu.Kredit mesto 2 meseca važi 330 dana.Pozovite taj broj sa bilo kog broja ako telefon zazvoni broj još nije istekao, ako je istekao

sključeni pripejd broj moguće je reaktivirati tokom 30 dana od datuma isključenja

Reaktivacija broja u tom periodu obavlja se uz novčanu nadoknadu koja je definisana cenovnikom usluga i iznosi 400 dinara u Telenor poslovnici, ako je prošlo više od mesec dana a broj vam je iz nekog razloga drag možete ga uzeti kao postpaid broj(broj na račun), najniži paket vam je Start 250 din. je ptetplata i posle 3 meseca ga možete prebaciti na dopunu.Ako broj funcioniše možete ga i ovako dopuniti sa pripejd broja(dopuna važi 60 dana),
            Ukoliko sa svog Telenor pripejd ili PRENESI I DOPUNI broja želite da pošaljete dopunu od 200 dinara na broj 0631234567, poruka treba da glasi:
            DBT  0631234567  200  Nemojte dopunjaviti broj ako niste sigurni da je to vaš broj, jer Telenor najbrže vraća istekle brojeve u prodaju, prvo "cimnite"  taj vaš broj.Pozdrav.