4 odgovora Najnoviji odgovor dana 12.05.2017. 04.52 napisao/la je mdamnjanovic

Goran

herr

Postovani,

Tarifni paket mi je Prenesi 100.

Na poslednjem racunu mi se pojavila stavka internet u nacionalnom saobracaju 91 sesija i cena oko 1500 dinara + PDV.

Ne razumem o cemu se radi jer u ovom paketu imam i odredjene MB za internet.

Pozdrav

• 1. Re: Goran
          mdamnjanovic

Pozdrav,

ako je to ovaj paket, on nema MB za internet.

Screenshot 2017-05-09 22.51.11.png

Jedino da postoji još neki paket a da ne uspevam da nađem.

3 od 4 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Goran
            ivana.

Pozdrav Gorane, ako ti je sada potreban net, predlažem promenu paketa, pogledaj šta sve imamo u ponudi na: https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/tarifni-paketi/

• 3. Re: Goran
              markaba

prenesi 100.JPG

Ako dečko kaže da ima internet, valjda zna jer plaća račune i koristi internet na telefonu, a link koji je poštovana Ivana Jović dala upućuje na sliku koju sam ja postavio onda neko ne priča istinu.

Gorane, ti od nadležnih tražiš čašu vode a oni ti svojim odgovorima kažu da ti u stvari nisi žedan.
              Dečko lepo pita ...

Goran wrote:

....

Na poslednjem racunu mi se pojavila stavka internet u nacionalnom saobracaju 91 sesija i cena oko 1500 dinara + PDV.
              ...

Zašto ga ne uputite da traži listing u kome će se videti koliki je saobraćaj interneta imao i koliko je potrošio, a pošto imate uvid u naše troškove onda i znate koga je zvao, kad, koliko je dugo špričao, koje je sajteve obilazio preko svog telefona i mnogo mnogo toga još.
              Šta ako prekorači tih njegovih 50MB koja ima, da li sve ostalo što potroši plaća po nekoj verovatno nenormalnoj ceni čim mora da plati 1500RSD + PDV

• 4. Re: Goran
                mdamnjanovic

Paket sa tvog screenshota nije "Prenesi 100" nego "Prenesi Start".

Takođe, čekamo i da se Goran javi, da potvrdi da li je taj paket u pitanju, pa da vidimo šta dalje.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno