4 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.05.2017. 05.30 napisao/la je branislav871

Povećanje internet saobraćaja?

branislav871

S obzirom da je sve veća potreba za internetom, da li je u planu povećanje internet saobraćaja u postojećim paketima?

Ili možda korišćenje paketa po manjim brzinama, kao ranije u pojedinim mobilnim paketima?

• 1. Re: Povećanje internet saobraćaja?
          hakunamatata

Pozdrav,

Sve informacije o eventualnim promenama će biti objavljene na sajtu.

Ako ti treba više interneta, moj savet je Telenor Više

• 2. Re: Povećanje internet saobraćaja?
            mdamnjanovic

Interneta nikad dosta! Kao što Goran kaže, sva sreća pa imamo Telenor više.

• 3. Re: Povećanje internet saobraćaja?
              branislav871

Slazem se, samo što već koristim i Telenor više i Superset.  

• 4. Re: Povećanje internet saobraćaja?
                aleksandarbrkovic

I ja čekam neku novu ponudu iz Telenora. Već dugo stoji ova ponuda, možda par godina. Koristio sam jedan od paketa, pa nakon isteka ugovora otisao kod drugog provajdera koji nudi flat rate. Ukoliko se desi da Telenor izbaci neku bolju ponudu od trenutne, može se opet uzeti u razmatranje povratak kod provajdera kod koga sam proveo 4 godine kao postpejd korisnik interneta, i jos dve kao pripejd korisnik internet paketa. Trenutna ponuda ne daje korisniku baš mnogo, odnosno bolje je reći daje skromnu ponudu za velike novce. Korekcije su poželjne. Ne treba zanemariti ni napore konkurencije da ponude što bolje uslove. Vip mobile me prijatno iznenadio sa paketom Kućni net. 100 GB po pristojnoj brzini, a kasnije brzina smanjena na 2mbps. Sve bez limita. Trenutno najbolja ponuda što se tiče mobilnih internet provajdera. Od Telekoma očekujem ponudu koja će moći da parira ponudi iz Vip-a.  Ukoliko takva ponuda ne dođe, a ja opet poželim da koristim širokopojasni internet, ne bih imao dilemu. Tada Telenor ne bi imao prednost prilikom odabira provajdera.