3 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.05.2017. 05.04 napisao/la je mdamnjanovic

Pogodnosti

miki

U telenoru sam od pocetka. Racune uvek refovno izmirujem. Trazila sam popust od 50%. Istekao mi je nedavno ugovor. Niko me nije kontaktirao iz telenora. Navikla sam se na telenor , zao mi ali cu morati preci kod drugog operatera. Sta raditi kako doci do pogodnosti.

• 1. Re: Pogodnosti
          hakunamatata

Pozdrav,

Ono što sigurno možeš dobiti je 20% popusta na pretplatu, a ako uređaj uzmeš na rate preko Telenor Banke, možeš dobiti i 30% popusta na pretplatu, što je super jer ako uređaj otplatiš ranije, možeš uzeti novi. Konkretno, za ostale pogodnosti vezane za tvoj broj, možeš pisati Ivana J u inbox da ti da više informacija.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Pogodnosti
            miroslavradovanovic

Pozdrav,

Da li mi možete objasniti po kojoj logici je isti uređaj koji sam našao u slobodnoj prodaji (Handy doo) u Telenoru skuplji za 2.000,00 RSD uz obavezan ugovor na 24 meseca. U pitanju je Samsung A5 2016 koji kod njih kosta 45.000,00 za kes a kod vas 47.000,00 za kes plus ugovorna obaveza. Korisnik sam od 1999 godine dok je još bio Mobtel ali izgleda da ću morati prekinuti saradnju.

• 3. Re: Pogodnosti
              mdamnjanovic

Ali dobiješ druge pogodnosti - plaćanje na 24 rate preko Telenor banke, uz popust od 30% na paket.

Ne znam kako se formiraju cene telefona u Telenoru ali nije velika razlika tih 2000 dinara. Meni isto ne odgovaraju cene telefona ali imam popust na cene usluga pa mi je to skroz ok.