2 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.05.2017. 04.45 napisao/la je srdja

Slab signal mobilnog neta

srdja

Poštovani,

Kao korisnik  mobilnog internet paketa mobilni 5g na ime Srdjan Kerkez Mehmeda Sokolovica 16 molim da se razmotre  mogucnosti za unaprednje signala interneta na navedenim delu i okolini za koji je neophodan,

Internet se koristi povremeno ybog navedenog problema u jednom selu pod nazivom Beli Potok opština Knjaževac mislim da su kordinate 43.533393 ,22.084135 sa gogole maps su skinute. Interne t se koristi preko antene specijalne namene za prijem signala i rutera jer bez toga nema signala,problem je sto je generalno pokrivenost na ovom delu slab i dolazi do konstantnog pucanja i nestabilnosti mreze 3g ili hsp vec kako se zove ,interesuje me da li postoji mogucnost da se pojaca signal sa repetitora koji je najblizi iz pravca svrljiga jer je antena usmerena ka navedenom mestu ?

Molim da razmotrite zahtev.

• 1. Re: Slab signal mobilnog neta
          hakunamatata

Pozdrav,

Za početak, pogledaj Mapa pokrivenost i vidi da li ti se poboljšava kvalitet signala ako usmeriš antenu ka nekom području na kome je bolja pokrivenost (Podvis, Rgošte imaju dobar 3G signal, ali i 4G na nekim mestima).  Na navedenoj lokaciji koju si dostavio je trenutno dostupan većinom 2G signal.  Sve promene i poboljšanja će se pojaviti na mapi pokrivenosti koja se ažurira svakog meseca.

• 2. Re: Slab signal mobilnog neta
            srdja

Hvala na informaciji,nazalost jedino prema svrljigu ima uopste dometa zbog specificnosti pozicije kuce koja je u podnoziju,probao sam i jedino tu ima nekakav signal.