2 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.05.2017. 05.30 napisao/la je perla0308

Kako da povratim svoj broj

perla0308

Zivim u Americi i svoj broj nisam koristila vise od sest meseci. Danas sam pokusala da ga ukljucim, ali mi telefon pokazuje da ne registruje SIM karticu. Na racunu sam imala vise od 1000 dinara. Da li to znaci da mi je ukinut broj? Ako jeste, recite mi molim Vas kako mogu da povratim svoj broj. Takodje me interesuje kako mogu da dobijem mikro sim karticu zato sto noviji telefoni ne podrzavaju SIM karticu koju ja imam (broj sam kupila 1997 ili 1998 godine i tu karticu sve vreme koristim). Ne znam kad cu doci u Srbiju, ukoliko je potrebno licno to da uradim. Zato bih Vas zamolila da mi ukazete na druge opcije, ukoliko postoje. U nadi da cete mi pomoci, srdacno se zahvaljujem, Jelena

• 1. Re: Kako da povratim svoj broj
          hakunamatata

Ćao Jelena,

Što se tiče mikro SIM kartice, to možeš uraditi i u servisima u USA. Oni ti mogu iseći karticu i od SIM napraviti mikro SIM. A ako budeš dolazila u skorije vreme, možeš otići do bilo koje Telenor poslovnice i poneti ličnu kartu, a zaposleni će ti za manje od pet minuta izdati novu SIM karticu.

Što se tiče drugog broja, pošalji  Ivana J taj broj u privatnoj poruci (Zaprati je i sačekaj da ona tebe zaprati da bi mogla da joj pišeš) da ti proveri da li je kartica prestala da važi i ako jeste, da ti da dodatne info

3 od 3 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Kako da povratim svoj broj
            perla0308

Zdravo Gorane,

Hvala na odgovoru i na savetima. Pokusacu da kontaktiram Ivanu Jovic.

Puno pozdrava,

Jelena

1 od 1 smatraju da je ovo korisno