1 2 Prethodno Sledeće 16 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.06.2017. 08.41 napisao/la je ivana.

produzetak ugovora

pedjony
      Postovani menadzment tim Telenor,u nadi da cete procitati moje pitanje i zahtev obracam Vam se ovim putem...Naime,pre 3 dana sam saznao da mi istice ugovor 18.juna(o cemu me niko iz vaseg podrska tima nije obavestio,vec sam primetio na Moj Telenor aplikaciji da mi je racun uvecan pocetkom meseca neuobicajeno).Inace sam korisnik Vasih usluga vec neko poduze vreme,naglasavam...trenutno koristim Prenesi i Surfuj pro,stari paket...Kada sam pozvao Vas Call centar da pitam ljubaznog operatera sta mi nudite od paketa slican ovom koji imam,dobio sam odgovor da je to paket Prenesi i Surfuj + XXL po ceni od 3950din sa 20% popusta sto izlazi negde oko 3160 din,Naravno to je cena bez aparata jer me aparat ne zanima.Kada sam pravio sa Vama prethodni ugovor pre 2 god. dali ste mi ponudu na punu cenu paketa od 3600din popust 25% sa aparatom i popust 50% bez aparata.ja sam uzeo paket sa aparatom i placao 2700din cenu paketa sve do sada,do isteka ugovora.Sada Vas normalno pitam sledece:Zasto mi kao stalnom Vasem korisniku niste ponudili opet iste uslove kao i pre dve godine gde bi mi cena za paket koji bi uzeo opet na dve godine kod Vas Prenesi i Surfuj + XXL kostao 3950din sa popustom od 50% ,1975din (jer me aparat ne zanima) vec mi dajete samo 20% popusta a to je 3160din???Napominjem,da sam u medjuvremenu proverio cene u MTS i VIP,i da su cene za ovakav isti paket oko 2000din mesecno...Nadam se nekom razumnom odgovoru u pronalazenju mog resenja jer razlika za isti paket u poredjenju  sa ove dve operaterske kuce je oko 1200din mesecno pa X 24 meseci izlazi oko 28000din,sto je totalno !!!hvala na razumevanju,srdacan pozdrav
        1 2 Prethodno Sledeće