3 odgovora Najnoviji odgovor dana 03.07.2017. 00.30 napisao/la je mdamnjanovic

mobilni podaci

dragance

pozdrav! da li neko zna zasto na samsungovom telefonu ne mogu da iskljucim mobilne podatke? iskljucim i posle 2 sekunde se opet samo ukljuci i uvek tako?

• 1. Re: mobilni podaci
          zlatkoovcina

Idi pod connections u wifi/advanced podesavanja i proveri da li ti je tamo podeseno da automatski trazi i prebacuje sa wifi na mobile data konekciju, moguce da te to zeza.

Druga opcija je da ti neka aplikacija kojoj si dozvolio sve permisije, pali mobile data connection dok radi u pozadini. Proveri sta imas instalirano, i ukloni one na koje sumnjas, pa vidi stanje posle.

• 2. Re: mobilni podaci
            dragance

nisam neki strucnjak za telefone,ali nasao sam podesavanja za wi-fi i nije ukljuceno da automatski pali mobilne podatke...a koje bi to aplikacije bile,kako se zovu,nabroj mi neke otprilike,pa da ih deinstaliram.... i wi-fi isto ne mogu da iskljucim,sam se pali,ali za to mi nije vazno,na pripejdu sam i sve mi skine kredit za dan-dva..a kad bih mogao da iskljucim mobilne podatke,valjda se to ne bi desavalo...hvala..

• 3. Re: mobilni podaci
              mdamnjanovic

Obriši podešavanja za internet, tako neće moći valjda da se konektuje na net