9 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.07.2017. 16.28 napisao/la je srđansrbija

Viber promocija

uglavnom.bezopasni

Vaša agresivna promocija me za sada košta 15 dinara razgovora sa korisničkim centrom i dve slučajne aktivacije, a koliko će ljudi nasesti na "besplatno", dok ne primete u avgustu tih 95 dinara, eto vama para za letovanje.

Takođe ne razumem logiku Ponuda za mene neke društvene mreže i 350mb interneta?!? da je iko bacio pogled video bi da imam 45gb interneta svaki mesec, a društvene mreže posvećujem dva puta mesecno kad stignem. Nismo svi klinci na prepaidu.

p.s. još uvek nema opcija da se deaktivira viber u moj telenor, valjda će se pojaviti, ćerka mi se istraumirala kaže aktivirala sam slučajno iskočilo u moj telenor aplikaciji i na viberu i sms-om, agresija. Nekad je moglo da se isključi, ja znam šta hoću i ne želim vaše savete i beskorisne ponude, bolje da ste smislili 3gb u teškoj za normalne novce.

• 1. Re: Viber promocija
          uglavnom.bezopasni

...bolje da ste smislili 3gb u grčkojj za normalne novce

• 2. Re: Viber promocija
            hakunamatata

Pojaviće se opcija pred istek, pa ćeš moći da deaktiviraš Da izbegneš slučajne aktivacije servisa možeš da postaviš PIN na aplikaciju i tako je zaštitiš

• 3. Re: Viber promocija
              branislav871

Viber kao deo Društvenih mreža? Možda bi to bila bolja opcija. S obzirom da se baš malo interneta potroši za Viber.

• 4. Re: Viber promocija
                lukabukovic

Nije mi jasno kako može doći do "dve slučajne aktivacije" na nešto što je potrebno da se klikne pa aktivira i prihvati, a troši se pride toliko interneta. Nadam se da će ti pomoći ovi ljudi iz telenora da to rešiš, i da će se ćerka uspešno oporaviti od šoka.

• 5. Re: Viber promocija
                  katarina.s

Pozdrav Miloše, namera nam je bila da informišemo o besplatnom korišćenju Vibera 30 dana. Takođe, ako koristiš Play + paket, možeš da odabereš upravo ovaj digitalni servis i da ga koristiš free, bez trošenja MB i dodatne naplate. Što se tiče deaktivacije, proveriću zašto ne vidiš ovu info u app Moj Telenor, samo mi pls, javi u poruci brojeve.

• 6. Re: Viber promocija
                    uglavnom.bezopasni

Žena, dete, baba... i ko zna koliko ima još takvih, uđeš u Moj Telenor i jedino na ekranu ima to i svako neiskusan će kliktati dok ne dobije nešto poznato...

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                    • 7. Re: Viber promocija
                      uglavnom.bezopasni

Deaktivirao sam... pre koji mesec je bilo 20 godina kako imam ovaj isti broj u Mobtelu/Telenoru, i svi moji imaju svega dovoljno, hvala na ponudama ako možete da mi pomognete kako da isključimo takve informacije i opšte akcije. Kad napravite pravu personalizovana ponudu onda možete da mi pošaljete, a ove opšte agresivne akcije na mail, sms, viber i moj telenor da nas preskočite. Znam da su za vas to 4 šanse da će neko ipak aktivirati... profit je u pitanju.

Da li ima neka ponuda 3GB roming u grčkoj za crvenu-dve e to je promocija.

• 8. Re: Viber promocija
                        hakunamatata

Kao što napisah iznad, možeš zaštititi aplikaciju postavljanjem PINa. Na taj način ćeš samo ti moći da aktiviraš usluge nakon unošenja ispravne lozinke.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                        • 9. Re: Viber promocija
                          srđansrbija

Mislim da hoće ljudi da iskopčaju, već se neko bio žalio rekao je čovek iz Telenora nezadovoljnom korisniku da mu se pošalje broj u inbox i nema više spama :D Kako oni kažu INFO "dobronamerni" i tu i tamo :D je tako, ali po prepaid ugovoru aktivacijom kartice korisnik je saglasan da aktuelne kampanje i tome slično može da prima SMS-om od Telenora.Lep mi je predlog da na zahtev, da se  dobijaju samo personalizovane ponude, ostali možda korisni ili nekorisni noviteti iskočaju, ko želi tako.