2 odgovora Najnoviji odgovor dana 16.07.2017. 16.02 napisao/la je srđansrbija

Aktivacija prepaid internet kartice

bojanjevtic

Kupio sam vasu prepaid internet karticu ubacio u telenorov  mifi21 koji imam od pre i vec sam ga koristio sa obicnim telenor prepaid karticama sa njega sam poslao start na 9000 i nisam dobio nikakvu povratnu poruku, i nemam interneta pa me zanima koliko vremena otprilike treba za aktivaciju kartice?

• 1. Re: Aktivacija prepaid internet kartice
          thestefaneli

Bojane,

hajde probaj isto to da uradiš samo sa karticom ubačenom u nekom telefonu. Vidi da li će se aktivirati internet i dobiti povratnu poruku.

• 2. Re: Aktivacija prepaid internet kartice
            srđansrbija

Bojane pošalji STA NA 9000 da vidiš jesu li ti dodeljeni megabajti, pazi APN na tvojim prepaid karticama je bio različit od internet tvoje prepaid kartice prepravi ako nisi  APN: sa internet na net (internet i redovne VOICE kartice koriste različiti APN za pristup internetu), obavezno iskopčaj prenos podataka da ti telefon ne povuče promotivne megabajte, ako su ti vremenom dodeljeni.Maltretiraj malo sistem tipa *121# kao preostali kredit, pozovi 914 čućeš kad ti ističe taj net broj, čim ga mučiš sistem će  mislim hteti  da te upozna.Znaj da možeš da zoveš sa tog neta broja ali ne možeš da primaš pozive tako je podešeno u centrali i ne može da se promeni , SMS poruke mogu da se šalju i primaju, ako sve prođe ok po onome što ti je rekao Stefan proveri u app SMS centar, broj centra za razmenu poruka je +38163100100.