2 odgovora Najnoviji odgovor dana 25.07.2017. 01.51 napisao/la je draganradojcic

upit

draganradojcic

Postovani,

Dugogodisnji sam korisnik Telenor  mreze, skoro mi je istekao ugovor.  Hocu da nastavim saradnju sa Vama, u ponudi telefonskoh uredjaja bih izdvojio huawei honor 8 lite. Ostao bih u istom tarifnom paketu,potrebna mi je informacija da li mogu da dobijem popust na vec pomenuti uredjaj ?

Unapred hvala,

Dragan Radojcic

• 1. Re: upit
          raša

Ćao Dragane moj savet ti je da ukloniš broj kako ne bi ga neko zloupotrebio. Javiće ti se Ivana J ili Stefan Milivojević

• 2. Re: upit
            thestefaneli

Dragane,

popust na uređaj ne postoji. Uz obnovu ugovora za uređaj, ukoliko ga uzmeš na 24 rate bez kamate preko Telenor Banke, dobijaš popust na pretplatu 30% i mogućnost otplate telefona u bilo kom trenutku. Ukoliko obnoviš ugovor do 15. avgusta, dobijaš i besplatnih 10GB interneta svakog meseca naredne dve godine.

Recimo uz Prenesi Play+ L paket i taj telefon, sve ukupno bi plaćao 2.445 dinara sa PDV-om; od toga 1.225 dinara je paket sa popustom i uređaj 1.200 dinara preko Telenor Banke.

Pozdrav

2 od 2 smatraju da je ovo korisno