2 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.08.2017. 01.16 napisao/la je enkookne

HTC Desire 820

enkookne

Pozdrav,

Ovaj telefon sam kupio u telenoru prošle godine u avgustu, na kredit preko telenor banke, na dve godine.

Stalno imam problem sa ovim telefonom i to jedino mogu pripisati lošoj izradi, kao kada se uzme kineska kopija nečega.

Matičnu ploču su mi menjali, pošto se zakucavao do te mere da nije mogao da se koristi. Prvo ga vratili uz obrazloženje da su mu sistem ponovo postavili. Pa je ponovo išao na reklamaciju.

Kamera koja bi trebala biti super kvalitetna, počela je da očajno (mutno slika), nisam se upustio u dokazivanje šta je mutno, a šta ne...

Ponovo zakucava, ponovo sam ga slao na reklamaciju. Prvo sam rekao da telefon zakucava, a onda i da nikada gori telefon nisam držao u ruci. Vrate telefon sa servisa uz obrazloženje da oni ne vide razlog zašto bi mi telefon zamenili novim. ??!!*** Gde je moj odgovor na reklamaciju, da mi telefon ne radi kako treba???

U napomeni je stajalo da se vide kontakti gde punjač ide da su bili u dodiru sa vodom (vlagom) i da bi se zamenio taj deo košta 2100 dinara (600 je deo, a 1500 je zamena). Zvali su na početku da pitaju šta se dešava sa telefonom, ali nisu zvali da kažu za tu eventualnu popravku, pa su ga vratili u šop i kada sam pročitao to, odmah sam ga prosledio nazad. Platio 2100, zamenili su deo, međutim telefon se evo pregreva kao lud, u gornjoj zoni telefona, toliko da se ne može držati...

Poludeću