5 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.09.2017. 04.09 napisao/la je mdamnjanovic

Telenor Home povezivanje i brzina

alen88

pozdrav interesuje me par stvari u vezi telenor home interneta a to su:

ako povezem telenor home sim karticu sa postojecim post paid brojem preko telenor vise dali cu dobiti +50% gb na telenor home internet?

kolika je brzina interneta i sta se desi kad se potrosi tih 100gb?

• 1. Re: Telenor Home
          hakunamatata

Postpaid broj na kome već imaš Telenor više ne možeš povezati sa ovim brojem, dakle mora biti neki drugi.  Uređaj je 4G što znači da će imati najveću brzinu koju tvoja lokacija podržava, a nakon što istrošiš 100GB, brzina se smanjuje na 2Mb/s i internet možeš koristiti neograničeno do narednog meseca. Internet sa Telenor home možeš koristiti i na drugom postpaid broju koji si povezao sa Telenor Home... Detaljnije info imaš na Telenor home 

3 od 3 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Telenor Home
            vomark34

Gledaj ovako. Možeš da povežeš neki drugi postpaid broj koji već koristiš i na njemu mora biti određeni paket jedan od ovih

• Prenesi i Surfuj+ L,
            • Prenesi i Surfuj+ XL,
            • Prenesi i Surfuj+ XXL
            • Prenesi Play+ L,
            • Prenesi Play+ XL,
            • Prenesi Play+ XXL
            • Premium+
            • Prenesi i Surfuj Extra,
            • Prenesi i Surfuj Pro
            • Prenesi Extra
            • Prenesi Pro
            • Play+ Trio
            • Premium 6995
            • Prenesi i Surfuj XL,
            • Prenesi i Surfuj XXL
            • Play+ 3
            • Prenesi XXL

i kada povežeš taj broj sa telenor home brojem dobijaš samo mogućnost deljenja neta ne dobijaš 50% više saobraćaja kao kod telenor više ni na jednom ni na drugom broju

3 od 3 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Telenor Home
              alen88

bas sam potpisao juce ugovor i trenutno mi radi sa 40mb/sec (to oko 4000 km/sec  +-200kb) i ping je dobar ne prelazi 80 ms.provera stanja mi se svidja,samo odem na telenor stranu pa na log in i odma pokaze(cak ne moram se logovat) e sad jedino sto jos meni fali je HBO GO digitalni servis al verujem da ce biti u skorije

• 4. Re: Telenor Home
                aleksandarbrkovic

Pristojna brzina, ping malo veći , 80 ms nije malo.  Ako te ne mrzi, kad prođe određeno vreme, steći ćeš uvid u sve dobre i loše strane koje će se manifestovati pri radu rutera. Podeli sa nama ako nije problem. Voleo bih da čujem utiske iz prve ruke, od nekoga ko je korisnik Telenor Home paketa. Hvala unapred.

• 5. Re: Telenor Home povezivanje i brzina
                  mdamnjanovic

Hm, to je baš veliki ping. Izmeri još koji put, ja sam sad merio - 17ms.