7 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.09.2017. 08.42 napisao/la je valdy

SBB i Telenor

valdy

Imamo par pitanja u vezi ovog digitalnog servisa.

Trenutno sam na IKOMu i planiram da uzmem ove SBB pakete,da li i za njih važi ova vaša usluga?

Da li ta vaša usluga ima ugovornu obavezu ili je jednostavno digitalni servis bespaltan kao na primer i dizer?

Imam paket Play+ XL i ugovornu obavezu.

Želim da uzmem Duo Net Extra paket.

Koliko vidim uz ovu vašu kombinaciju dobijam još minute,sms,mb i HBo kanale ako se ne varam?

Sa IKOMom ću iamti ugovornu obavezu od 24 meseca i to mi je jasno,a da li sa vama nešto produžavam,potpisujem?

Ako može neko malo detaljnije da mi napiše,pošto sam se pogubio malo od čitanja,tamo,ovamo...

• 1. Re: SBB i Telenor
          hakunamatata

Superset je besplatan, dakle nije potrebna ugovorna obaveza.. Nećeš imati nikakav ugovor, već dok god koristiš promociju, imaš dodatni saobraćaj plus sve pogodnosti u zavisnosti od paketa koji koristiš. Naravno, moraš biti korisnik Telenor i SBB usluga, a aktivaciju vršiš preko portala Moj Telenor, preko aplikacije moj Telenor ili preko portala moj SBB.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: SBB i Telenor
            valdy

Znači IKOM sa SBB paketima važi?

Debilno je pitanje,al otkud znam.U ovoj zemlji je sve moguće

• 3. Re: SBB i Telenor
              mdamnjanovic

Pa iako je SBB kupio IKOM, ne znam da li Telenor to računa kao istu firmu Tj da li će te videti kao IKOM korisnika ili kao SBB korisnika, iako su SBB paketi.

Možda Stefan Milivojević može da nam pomogne

• 4. Re: SBB i Telenor
                thestefaneli

Ovo bi već trebalo da proveriš direktno sa njima. Koliko sam mogao da primetim, oni su zvanični preprodavac SBB-ovih usluga. Tako da, ukoliko preko njih sklapaš ugovor sa SBB-om i njihovim uslugama, Telenor i SBB SuperSet bi trebalo da ti bude omogućena.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                • 5. Re: SBB i Telenor
                  valdy

Sa njima se dopisujem od petka i bolje da ne prosleđujem ovde šta su mi odgovorili

Ili sam ja lud,ili glup ili mene neko ovde zajebava

Moraću da odem do neke poslovnice,jer sa ovim debilnim botovima ne mogu da izađem na kraj.

• 6. Re: SBB i Telenor
                    vomark34

jedna jako bitna stvar za sbb superset da oba ugovora i SBB i Telenor budu na istu osobu tj vlasnika i da bude JMBG identičan na oba ugovora.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                    • 7. Re: SBB i Telenor
                      branislav871

Moguće je povezivanje ugovora i sa različitim JMBG-om, samo što obe osobe iz porodice moraju doći u poslovnicu.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno