12 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.10.2017. 05.02 napisao/la je thestefaneli

Omiljena mesta za klopu i piće?

thestefaneli

Drugari,

kao neko ko mnogo voli (a možda i previše ) da jede i ispija ~sedam kafi dnevno, moram sa vama da podelim neka, do sada meni omiljena, mesta za quick snack i kafidžonkicu.

U zavisnosti od grada u kome živite, ili ako budete posećivali, obavezno svratite u Vapiano u Beogradu (TC Ušće) na Novom Beogradu za najbolje paste. Za najjaču picu ikada, poručite putem dostave od "Pizzeria Jimmy", i to onu koja se zove kao njihov lokal, a obavezno sa punjenim koricama. Bomba kalorija, ali i zadovoljstva.

U Novom Sadu, za brzinski sendvič i tome sl. idite u Minuta. Možda ima neki bolji lokal, ne znam, ali ovde je bilo sve ok kad sam svratio.

Što se tiče Niša, nemojte da vam se desilo, a da niste jeli bilo koju palačinku iz Cezara. Fazon 250 dinara 400g punjenih palačinki po izboru. Da živim dole, tačno bih nabacio najmanje 10kg za nedelju dana.

A u mom rodnom gradu Kragujevcu, restorani Tapas, Hazard Kitchen & Bar, kao i palačinkarnica Peron su nepogrešiv izbor.

Za najbolje i najukusnije kafe IKADA, tu je Coffeedream (Kragujevac & Beograd only). Crna mocha, mocha karamel, golden coffee, double dutch... su samo neke od mojih preporuka. Evo i par fotkica koje sam lično napravio:

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG

Imate vi neku preporuku?