3 odgovora Najnoviji odgovor dana 10.09.2017. 07.32 napisao/la je team1

Raskinut ugovor u julu

team1

Raskinuo sam ugovor 22.07 i bio sam van zemlje od 23.07 (paket nije bio u potpunosti iskoriscen, broj sa modemom je ostao ugasen u srbiji). Dobio sam pun iznos racuna da platim (jul) i juce mi je stigao racun za avgust sa pretplatom od ~190 dinara.

Kako je ovo moguce!?!

• 1. Re: Raskinut ugovor u julu
          thestefaneli

Bojane,

rok za obradu zahteva za raskid je 15 dana. Ukoliko si isti podneo 22.07., moguće je da se on realizovao tek početkom avgusta. Shodno tome su i stigli računi - za ceo jul i proporcionalno broju dana za avgust.

• 2. Re: Raskinut ugovor u julu
            drdekzar

Kao sto Stefan kaze, rok za obradu zahteva je 15 dana i zato imas ceo racun juli i nekoliko dana za avgust da platis.Verujem da su ti to u poslovnici napomenuli prilikom podnosenja zahteva za raskid ugovora.

• 3. Re: Raskinut ugovor u julu
              team1

Naprotiv u poslovnici mi je receno u roku od 7 dana. Da je rekla 15 ne bih se ne bunio!

No svakako smo zavrsili sa saradnjom, nema sanse vise da sklapam sa Telenorom bilo kakav ugovor jer je ovde u pitanju cisto uzimanje novca. Od svih operatera telenorov internet mi je najmanje trajao (nenormalan obracun) i brzina je bila daleko ispod ocekivanja ~20Mbps prosek (kao programer znam o cemu pricam).

Hvala obojici na odgovoru!