5 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.09.2017. 10.43 napisao/la je kojismor

UI za diskusiju

fixel

Moram reći da mi nije baš očekivano da se ovako ne snalazim na nekom sajtu.
      I have nekoliko sugestija so if you želite da know about čemu želim to speek with you bilo bi dobro da mi se javite in my message.
      Možda bi trebalo da pretpostavite o čemu e reč, ali ima još par stvari koje bi trebalo dizajneri sajta da prodiskutuju.

• 1. Re: UI za diskusiju
          hakunamatata

Pozdrav

Forum je na Jive platformi, a platforma nije u potpunosti prevedena na srpski jezik, te zbog toga neki delovi nisu na srpskom. Meni je zato podešen engleski...

Ako se bude radilo custom rešenje, onda će biti u potpunosti na sr_RS

• 2. Re: UI za diskusiju
            fixel

Srecno!

Mozda platforma ne bi bila toliko odbojna da je raspored na sajtu uradjen drugacije, a navigacija manje neprediva.

Uradite test i snimite.

Dovetite 5 ljudi koji nisu koristili vas sajt i recite im da urade odredjene radnje koje ce da isplaniraju pre toga (na primer, da se dopisuju na forumu, posalju poruku ovako i sl.) pa cete videti koliko im vremena treba i o cemu pricam.

Jos veci uspeh cete postici ako dovedete grupu koja slabije poznaje engleski.

• 3. Re: UI za diskusiju
              kojismor

Apsolutno tacno! Ni dan danas nisam otkrio kako da nekom posaljem poruku. A administratoru da posaljem potrebne pdatke... ni na tragu resenja nisam

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: UI za diskusiju
                hakunamatata

Da bi nekome poslao poruku, potrebno je da pratiš tu osoba i da ta osoba prati tebe. Nakon što se međusobno zapratite, pojavljuje se i opcija da se dopisujete preko privatnih poruka

• 5. Re: UI za diskusiju
                  kojismor

Pratio ja osobu, pratila osoba mene i nista se nije pojavilo. Ocigledno je da nisam dobar pratilac

Sad je gotovo, problem sam resio na drugoj strani, ipak hvala, imacu ubuduce i to u vidu.